Як підтягнути шкіру після схуднення: вправи, процедури, харчування, пластику

Огляд ефективних способів підтягнути шкіру після схуднення. Комплексний підхід до вирішення проблеми через харчування, вправи та процедури. Трохи про пластику. Всі захоплюються людьми, які за короткий термін змогли скинути рекордна кількість кілограмів (від 10 і більше за місяць).

Огляд ефективних способів підтягнути шкіру після схуднення. Комплексний підхід до вирішення проблеми через харчування, вправи та процедури. Трохи про пластику.

Всі захоплюються людьми, які за короткий термін змогли скинути рекордна кількість кілограмів (від 10 і більше за місяць). І мало хто замислюється про те, з якими проблемами їм доводиться стикатися після цього. Навряд чи вони відразу можуть надіти купальник, щоб красуватися на пляжі більш стрункою фігурою. Проблема в складках, які утворюються в місцях, де раніше знаходились скупчення жиру. Виглядають вони дуже неестетично і породжують масу комплексів. Розбираємося, можливо підтягнути шкіру після схуднення і які методи на сьогоднішній день визнані найбільш ефективними.

Суть проблеми

Шкіра — дуже еластичний орган, який швидко пристосовується до мінливих умов. Зокрема, коли відбувається набір ваги клітини епітелію посилено діляться. Це дозволяє їй розтягуватися відповідно до накопичуються жиром. До речі, цей процес досить повільний, і рідко хто повніє відразу на 10 кг за місяць, а ось скинути таку кількість за цей термін ми можемо.

Коли схуднення відбувається плавно, шкіра теж починає зворотний процес — скорочується, завдяки эластиновым і колагеновим волокнам. У такому випадку ніяких складок на тілі не утвориться. Але якщо скидання ваги був дуже різким, епітеліальні клітини просто не встигають так швидко адаптуватися, і з’являються складки. Тим більше, що під час дієти в організмі відбуваються масштабні викиди кортизолу, який блокує синтез еластину, що дуже ускладнює ситуацію.

Є думка, що шкірні складки зникнуть самі, але відразу обмовимося: процес цей буде дуже повільним — не дні, не тижні, а іноді навіть і не місяці. Тому і виникає після схуднення проблема: як швидко підтягти шкіру, щоб постройневшее тіло виглядало естетично красиво. Якщо підійти до її вирішення комплексно, можна досягти помітного успіху.

Трохи про цифри. Щоб не зіткнутися з проблемою обвисаний, худнути треба поступово. Фахівці називають цифри від 2 до 4 кг за місяць. Якщо втратите більше — потім все одно не вийде похвалитися ідеальною фігурою в купальнику, так як доведеться підтягувати неприємні складки.

Дивіться також  Збалансоване харчування для схуднення: теорія, формула і основні принципи, меню на тиждень