Як правильно поєднати силові тренування і кардіо: 11 варіантів програм

Варіанти програм, які допоможуть правильно поєднати кардіо і силові тренування. Їх плюси і мінуси, ефективність, адресна спрямованість. Розвінчання 3 популярних міфів. Додаткові рекомендації Анаеробні (силові) навантаження потрібні для формування красивої мязової маси, їх прийнято вважати прерогативою чоловіків, тоді як аеробними (кардіо) захоплюються переважно жінки для схуднення в проблемних частинах тіла.

Варіанти програм, які допоможуть правильно поєднати кардіо і силові тренування. Їх плюси і мінуси, ефективність, адресна спрямованість. Розвінчання 3 популярних міфів.

  • Додаткові рекомендації

 

Анаеробні (силові) навантаження потрібні для формування красивої м’язової маси, їх прийнято вважати прерогативою чоловіків, тоді як аеробними (кардіо) захоплюються переважно жінки для схуднення в проблемних частинах тіла. Але що робити з тими вправами, які є прикордонними між ними? І як вчинити, якщо дівчині треба трохи підкачати м’язи, а хлопцеві — трохи підсушитися?

Потрібно лише правильно поєднати силові тренування і кардіо, щоб вони посилювали ефект один одного. Є кілька варіантів, як це зробити, і тільки ви разом зі своїм тренером зможете підібрати одну з можливих програм, виходячи з своїх цілей.

Дивіться також  Жіросжігателя SummerTime: склад, інструкція, побічні ефекти