Чищення печінки народними засобами в домашніх умовах: кому, коли, як?

Поради, як організувати чистку печінки народними засобами в домашніх умовах. Вибирайте будь-який рецепт з покроковим керівництвом. Наскільки це ефективно? Останнім часом все більшу популярність набирає чищення печінки народними засобами.

Поради, як організувати чистку печінки народними засобами в домашніх умовах. Вибирайте будь-який рецепт з покроковим керівництвом. Наскільки це ефективно?

Останнім часом все більшу популярність набирає чищення печінки народними засобами. Вважається, що вона поступово забивається всіляких «сміттям», від якого фільтрує кров довгі роки.

Насправді ніякої зашлакованості цього органу не відбувається. Просто під постійним дією цих шкідливих речовин клітини руйнуються, перестають функціонувати, заростає жиром. А це призводить до застійних явищ і порушень у роботі інших систем (травної, видільної, серцево-судинної).

Щоб не труїти організм фармацевтичної хімією, багато воліють вирішувати проблему бабусиними рецептами. Наскільки це виправдано, безпечно для здоров’я і взагалі — чи ефективно?

Варто?

З одного боку, народна медицина — невичерпне джерело корисних рецептів для здоров’я людини. З іншого боку, треба розуміти, що чищення печінки — процедура, дуже потужно впливає на весь організм в цілому, а не тільки на його окремий орган. Стрес буде колосальний — таке навантаження витримають не всі системи. Відповідно, побічні ефекти, ускладнення, погіршення самопочуття, розвиток додаткових патологій — ось чим нерідко закінчується самолікування в домашніх умовах.

Готові взяти відповідальність за це на себе? Чи Не краще спочатку звернутися до лікаря за консультацією? Зараз багато гепатологи практикують фітотерапію. Можливо, вони вам навіть самі порекомендують почистити печінку народними засобами, але це буде по-медично обгрунтована та погоджено з основним курсом лікування і відновлення. Так що ризикувати здоров’ям і експериментувати з життєво важливим органом не потрібно.

Ще один підводний камінь — очищення за допомогою всіляких рослин і продуктів може виявитися не ефективним. Подумайте самі: одна справа — лікарські препарати, формули яких розроблялися, а потім випробовувалися роками в лабораторних умовах. І зовсім інше — незрозуміло звідки взявся родзинки або овес, якими треба скористатися в якості натуральних пилососів для печінки. Як вони працюють? Чи виправдане їх застосування? Ніхто не дасть точної відповіді на всі ці питання.

Дивіться також  Сушка для схуднення: правила і рекомендації, харчування, тренування

Так що, або ви берете на себе цю відповідальність і намагаєтеся очистити печінку самостійно, або йдете на прийом до лікаря за консультацією. Вирішувати вам.