Як швидко прибрати жир з живота і талії: способи прибрати підшкірний жир

Живіт — найбільш проблемну ділянку жіночого тіла. Як давно встановлено дієтологами, існує навіть ожиріння за жіночим типом, коли зайві складки в основному відкладаються в області живота, чому талія «пливе». Як швидко прибрати жир з живота і талії? — питання, що мучить кожну третю жінку на Землі.

Який у вас жир?

Перш ніж почати боротися з жиром на животі, потрібно з’ясувати, який саме тип жиру у вас присутня на цій частині тіла. Жир на животі може бути абдомінальним або вісцеральним.

Абдомінальний тип жиру (від лат. аbdomen — «живіт, черево») — це жир, який утворюється саме на животі, в той час як стегна залишаються худими. Абдомінальний жир досить небезпечний для здоров’я і найбільш поширена у сучасних людей, але ще небезпечніше другий тип ожиріння, вісцеральний. При вісцеральний тип ожиріння жир знаходиться не тільки зовні, але і всередині органів. Він як би проникає всередину організму, оточує їх, проростаючи в стінки судин. Найбільш часто вісцеральне ожиріння зустрічається у чоловіків, що зловживають пивом.

Дивіться також  Секрет схуднення Палажки: скільки співачка важить після дієти