Як швидко прибрати жир з живота і талії: способи прибрати підшкірний жир

Живіт — найбільш проблемну ділянку жіночого тіла. Як давно встановлено дієтологами, існує навіть ожиріння за жіночим типом, коли зайві складки в основному відкладаються в області живота, чому талія «пливе». Як швидко прибрати жир з живота і талії? — питання, що мучить кожну третю жінку на Землі.

Який у вас жир?

Перш ніж почати боротися з жиром на животі, потрібно з’ясувати, який саме тип жиру у вас присутня на цій частині тіла. Жир на животі може бути абдомінальним або вісцеральним.

Абдомінальний тип жиру (від лат. аbdomen — «живіт, черево») — це жир, який утворюється саме на животі, в той час як стегна залишаються худими. Абдомінальний жир досить небезпечний для здоров’я і найбільш поширена у сучасних людей, але ще небезпечніше другий тип ожиріння, вісцеральний. При вісцеральний тип ожиріння жир знаходиться не тільки зовні, але і всередині органів. Він як би проникає всередину організму, оточує їх, проростаючи в стінки судин. Найбільш часто вісцеральне ожиріння зустрічається у чоловіків, що зловживають пивом.

Причини появи

Найчастіше жир на животі з’являється з наступних причин:

1) Спадковість. При наявності жирових відкладень у родичів велика ймовірність того, що і ви будете страждати від зайвих складок на животі.

2) Стрес. Якщо за будь-якої ситуації, що виходить за рамки комфорту, ви тягнетеся до бутерброду, велика ймовірність роздобути живіт.

3) Гормональний збій. Після прийому ліків або гормональних контрацептивів питання про те, як прибрати жир внизу живота, може стати дуже актуальним. Лікувати такий живіт повинен лікар-ендокринолог.

4) Менопауза. При цьому стані в організмі жінки відбувається перерозподіл жирових клітин і «жадібні» спрямовуються в нижню частину живота. Особливо слід стежити за цим жінкам після 45 років.

Дивіться також  Як чоловікові позбутися живота великого і товстого, найшвидший спосіб

28 способів позбутися живота

На одному з сайтів в Інтернеті дівчина-блогер виклала рівно 28 способів того, як ефективно прибрати жир з живота.

1) Будьте реалістичні і не вимагайте миттєвого результату. Позбавлення від живота — не миттєвий процес.

2) Носіть пляшку з собою і постійно пийте рідину, де б ви не знаходилися.

3) Читайте етикетки на продуктах, щоб уникнути потрапляння в організм шкідливих речовин, наприклад, глутамату натрію.

4) Не довіряйте сліпо Бадів і таблеток, оскільки вони можуть бути зроблені з порушенням технології, особливо якщо виробник маловідомий.

5) Обов’язково займайтеся спортом! Фізичні навантаження — єдиний спосіб підтримувати область живота в підтягнутому стані.

6) Є такі способи прибрати підшкірний жир з живота, як операція по зменшенню об’єму шлунку, коли пацієнтові в шлунок ставиться спеціальний балон, що обмежує прийом їжі, або розтягнутий шлунок ушивається. Однак самі обжорливые пацієнти часом примудряються зірвати скобу (шви), і тоді операцію доводиться робити знову.

7) Обов’язково виключіть зі свого раціону фаст-фуд. Більше ніяких гамбургерів і кока-коли!

8) Ваша дієта для плоского живота обов’язково повинна включати в себе фрукти і овочі — джерела клітковини, і обов’язково рідкий суп один раз в день.

9) Ніколи не голодуйте! Пам’ятайте, що краще їсти багато, але мало (5-6 разів у день), ніж тричі або один раз в день «нажиратися до відвалу».

10) Пам’ятайте, що колір посуду під час їжі сильно впливає на кількість з’їденої їжі. Так, науково доведено, що від оранжевого кольору апетит збільшується, а від білого і блакитного зменшується.

Який спорт вибрати?

Щоб зменшити живіт, потрібно обов’язково займатися спортом. Проте яким – це питання. Лікарі і фітнес-тренери однозначно рекомендують: виберіть спеціальний комплекс вправ, націлених саме на хитання преса і тренування косих м’язів живота. З найдоступніших видів спорту неаэробного типу підійде плавання, так як при заняттях цим видом спорту працюють всі групи м’язів.

Дивіться також  Що можна їсти на дієті, коли худнеш, і що треба пити