Як схуднути на 2 кг: 8 способів з покроковим планом дій

Найефективніші способи схуднути на 2 кг за добу, за 2-3 дні, за тиждень, за місяць. Чи можна це зробити без дієт? Що вибрати: спорт, таблетки або лазню? Шукаєте спосіб схуднути на 2 кг, тому що саме вони заважають застегнуться улюбленим джинсам? На початковому етапі завдання здається гранично легкої: це ж не 10 кг скинути! Насправді все виявляється складніше.

Найефективніші способи схуднути на 2 кг за добу, за 2-3 дні, за тиждень, за місяць. Чи можна це зробити без дієт? Що вибрати: спорт, таблетки або лазню?

Шукаєте спосіб схуднути на 2 кг, тому що саме вони заважають застегнуться улюбленим джинсам? На початковому етапі завдання здається гранично легкої: це ж не 10 кг скинути! Насправді все виявляється складніше. Ті, кому це потрібно зробити терміново, нерідко прокидаються після розвантажувального дня опухлими, та ще й з зайвим кілограмом у вигляді набряків, тому що не змогли правильно вивести рідину з організму. А ті, хто розтягує процес на кілька тижнів, ризикує тільки стабілізувати вагу, але не позбутися від нього. Вчимося уникати подібних проблем.

Маленький лайфхак. Перш ніж приступити до схуднення, продумайте мотивацію. Не ставтеся до своїх зайвим 2 кг до легкого баласту, від якого буде позбутися гранично просто. Без сильного бажання ви цього не доб’єтеся. Тому:

  • розкладіть на видному місці спідницю/джинси/шорти, в яке ви хочете влізти;
  • напишіть великими літерами і завчіть 5-6 фраз з аутотренінгу для тих, що худнуть;
  • постійно уявляйте себе постройневшую і як це змінить ваше життя (чоловіки будуть звертати увагу, фігура стане краще, ніж у подруги і т. д.).
Дивіться також  Переїдання: причини, симптоми і ознаки, як позбавитися, наслідки