Як схуднути на 30 кг без шкоди для здоровя: реальні способи

Реальні способи схуднути на 30 кг: загальні рекомендації, програма харчування і тренувань з додатковими способами. Головне — не нашкодити здоровю. Набір ваги відбувається поступово. Але людям властива звичка відкладати все на потім, і роботу над власним тілом в тому числі.

Реальні способи схуднути на 30 кг: загальні рекомендації, програма харчування і тренувань з додатковими способами. Головне — не нашкодити здоров’ю.

Набір ваги відбувається поступово. Але людям властива звичка відкладати все на потім, і роботу над власним тілом в тому числі. 5 зайвих кілограмів — це така дрібниця, що позбутися від неї буде легко. Десятка набігла — «Ну а що, повнота мені ніби йде?». Коли перебір обчислюється цифрою 15, починаєш планувати: з понеділка сяду на дієту, з першого числа запишуся на фітнес і т. д. Але на цьому все і закінчується. І тільки коли з’являється задишка, ІМТ зашкалює, а ремінь безпеки в машині вже не застібається, люди кидаються шукати відповідь на питання, як схуднути на 30 кг, та ще й швидше, і без шкоди для здоров’я бажано.

Спробуємо з’ясувати, які способи для цього можна використовувати і які з них реально працюють, а потім спробуємо скласти оптимальний план схуднення для такого зниження ваги.

Дивіться також  Як схуднути за 2 місяці: ТОП-5 дієт з меню, схемами і рецептами