Як схуднути на 7 кг: дієти, тренування, додаткові процедури

Рекомендації фахівців, як схуднути на 7 кг за різну кількість днів: 5, 7, 10, 14, 21 або місяців: 1, 3. Які варіанти дієт і програми тренувань вибрати для різних термінів. Скинути 2-3 кг не проблема: досить влаштувати пару розвантажувальних днів, крутити хулахуп та попити проносних.

Рекомендації фахівців, як схуднути на 7 кг за різну кількість днів: 5, 7, 10, 14, 21 або місяців: 1, 3. Які варіанти дієт і програми тренувань вибрати для різних термінів.

Скинути 2-3 кг не проблема: досить влаштувати пару розвантажувальних днів, крутити хулахуп та попити проносних. Але що робити, якщо до заповітної цифри на вагах не вистачає трохи більше? Розбираємося, як схуднути на 7 кг за допомогою дієт і без них, а також чи можна обійтися без занять спортом. Вибираємо програму дій в залежності від того, за який термін ви плануєте розлучитися з цією вагою.

Тільки не мрійте зробити це менш, ніж за 5 днів. Навіть цей термін буде критичним і небажаним. Експрес-методи можуть спричинити проблеми зі здоров’ям і швидким поверненням втрачених кілограмів. Кращий варіант для такої цифри — 3-4 тижні.

Якщо в ході схуднення ви відчуєте нездужання, відмовтеся від обраного методу і перегляньте систему харчування, програму тренувань або курси проведених процедур.

Дивіться також  Муміє для схуднення: як приймати в таблетках і робити обгортання