Як схуднути в руках і плечах: спорт, харчування, спеціальні процедури

Як швидко схуднути в руках і плечах, не накачуючи їх: приблизна комплексна програма для жінок, що включає спортивні тренування, систему харчування і різні процедури. Однією з проблемних частин жіночого тіла, яка «спадає» в останню чергу і доставляє тим самим чимало переживань, є руки.

Як швидко схуднути в руках і плечах, не накачуючи їх: приблизна комплексна програма для жінок, що включає спортивні тренування, систему харчування і різні процедури.

Однією з проблемних частин жіночого тіла, яка «спадає» в останню чергу і доставляє тим самим чимало переживань, є руки. І якщо в холодну пору року їх можна прикрити довгим рукавом, то літні вбрання цього зробити не дозволять, тому хочеться якнайшвидше зробити їх більш підтягнутими. Багато хто боїться йти з цією проблемою в зал через небажання мати біцепси і трицепси, як у бодібілдерів, думаючи насамперед про жіночності. Так що пора з’ясувати, як схуднути в руках, не накачуючи їх.

Суть проблеми

Чому схуднення в руках для жінок часто стає серйозною проблемою? Все пояснюється просто. Для зниження ваги зазвичай сидять на дієтах і займаються спортом. Харчування не може вибірково працювати над корекцією фігури. Так, спочатку традиційно йде живіт, а за ним вже «спадають» і інші частини тіла, але немає якогось певного продукту, який би спалював жири в конкретному проблемному місці. Значить, вся справа в тренуваннях.

Яким вправ віддають перевагу жінки? Крутять обруч, качають прес — худнуть в талії та животі. Бігають, катаються на велосипеді, працюють на степпере — опрацьовують сідниці і ноги. Гантелі, віджимання, підтягування вони обходять стороною. Причина — боязнь перекачати біцепси і трицепси і виглядати маскулинно. І в цьому полягає головна помилка, тому що одні тільки кардионагрузки без силових тренувань не зможуть зігнати жирок з повних рук.

Перекачування боятися не варто, тому що за нарощування м’язової маси відповідає в першу чергу тестостерон — чоловічий гормон. В організмі у дівчат його дуже мало, і у нього повно інших функцій: відповідає за роботу репродуктивної системи, робить кісткову тканину більш щільною, контролює цукор в крові і т. д. Йому ніколи займатися м’язами в жіночому тілі, так і його кількість для цього занадто мало. Тому, якщо не збільшувати його штучно (через прийом спеціальних препаратів) і не захоплюватися білковою їжею, не варто боятися перекачування рук в процесі схуднення. А гантелі — ідеальний інвентар, щоб зробити їх гарними й підтягнутими.

Дивіться також  Жіросжігателя Kick Ass: грамотне використання сильного препарату

По суті, харчування і правильного фізичного навантаження достатньо для того, щоб за 2-3 місяці схуднути в руках і плечах. Але, знаючи жіночу нетерплячість, коли все хочеться швидше, можна запропонувати прискорити процес, додавши в програму ще кілька корисних процедур.