Як схуднути за 10 днів: рекомендації дієтологів, кращі дієти, вправи

Можливі способи схуднення за 10 днів. Як скинути від 2 до 15 кг в залежності від обраної схеми. Вивчаємо ТОП-5 кращих дієт і докладний план тренувань. Способів схуднути за 10 днів чимало. Але якщо бездумно скористатися першою потрапила методикою, підвищується ризик серйозно зашкодити здоровю або не добитися взагалі ніяких результатів.

Можливі способи схуднення за 10 днів. Як скинути від 2 до 15 кг в залежності від обраної схеми. Вивчаємо ТОП-5 кращих дієт і докладний план тренувань.

Способів схуднути за 10 днів чимало. Але якщо бездумно скористатися першою потрапила методикою, підвищується ризик серйозно зашкодити здоров’ю або не добитися взагалі ніяких результатів. Тому пропонуємо покрокове керівництво, як всього за третину місяця привести фігуру в порядок і не опинитися на лікарняному ліжку.

Крок 1. Ставимо мету

У багатьох не виходить схуднути лише тому, що вони неправильно формулюють мету. Адже потрібно визначитися не тільки з терміном, але ще і з тим кількістю кілограмів, які ви хочете втратити.

Дієтологи і лікарі вже давно попереджають, що безпечна для здоров’я швидкість схуднення — по 1 кг в тиждень. Воно передбачає правильне харчування без дієт і помірні фізичні навантаження. Виходить, що за наші 10 днів ми можемо розраховувати лише на півтора-два кілограми. Мізерно мало, але правильно з наукової точки зору.

При дотриманні дієт і інтенсивних заняттях спортом, а також із залученням додаткових методик зниження ваги буде більш істотним. І все одно не потрібно ставити метою схуднення на 20 кг За 10 днів це практично неможливо. Теоретично — так, якщо ви будете пити багато води і з’їдати шматочок чорного хліба в день, при цьому фізично працюючи не покладаючи рук. Швидко, але небезпечно для життя.

Мета повинна відображати, на скільки реально кг ви можете схуднути за 10 днів. Цей поріг не повинен перевищувати 4-5, у крайньому випадку 6 кг. Плануєте досягти більшого — розраховуйте на ускладнення зі здоров’ям, що вимагають реабілітаційного періоду, за який ви знову наберете втрачений з таким трудом вагу.

Дивіться також  Чищення печінки вівсом в домашніх умовах: як заварювати і пити

Так що об’єктивно оцініть свої можливості і правильно сформулюйте бажання: «За 10 днів я хочу схуднути…

  • повільно, але безпечно: на 2 кг;
  • ефективно, але з ризиками: на 5-6 кг».

Швидкі, вражаючі, але небезпечні результати в 10-15 кг вам ні до чого.