Схуднення без шкоди для здоровя: можна це зробити швидко, огляд методів

Можливо схуднення без шкоди для здоровя? Поради фахівців: міняємо спосіб життя, дотримуємося принципів правильного харчування, складаємо план тренувань. Ті, хто хоч раз намагалися позбутися від зайвих кілограмів, знають, наскільки це важко.

Можливо схуднення без шкоди для здоров’я? Поради фахівців: міняємо спосіб життя, дотримуємося принципів правильного харчування, складаємо план тренувань.

Ті, хто хоч раз намагалися позбутися від зайвих кілограмів, знають, наскільки це важко. І справа не лише в твердості характеру і приступи голоду. Найскладніше — витримати погіршення самопочуття: печію, біль у шлунку, запаморочення, крепатуру та інші неприємності. Якщо силу волі ще можна затиснути в кулак, то з такими симптомами не посперечаєшся. Причому в більшості випадків вони нікуди не зникають, якщо продовжити дієту і тренування, а це загрожує ускладненнями.

Що ж робити? Відмовлятися від фігури мрії? Ні в якому разі! Пам’ятайте, що зайва вага підступний: він день у день буде підривати роботу внутрішніх органів, хоча зовні це ніяк не проявлятися. А через якийсь час посипляться діагнози: ожиріння, цукровий діабет, ниркова недостатність, гепатоз… Просто потрібно організувати схуднення без шкоди для здоров’я — це цілком можливо. Вивчаємо, як саме.

Дивіться також  Анорексія: причини, симптоми, з якої ваги починається хвороба і як її лікувати, наслідки