Як схуднути за 3 дні: дієти, спорт, чистка організму і інші методи

Поради фахівців, як схуднути за три дні. Огляд ефективних монодієт, приблизна програма тренувань, схема очищення організму — вибирайте, що вам підходить. Хто хоч раз сидів на дієтах, знають, що саме в перші дні йде максимальна кількість кілограмів, а потім процес як би пригальмовується.

Поради фахівців, як схуднути за три дні. Огляд ефективних монодієт, приблизна програма тренувань, схема очищення організму — вибирайте, що вам підходить.

Хто хоч раз сидів на дієтах, знають, що саме в перші дні йде максимальна кількість кілограмів, а потім процес як би пригальмовується. Тому так популярні короткі монодієти, що дозволяють негайно позбавитися від зайвої ваги. Головне — правильно підібрати програму дій, скласти меню і неухильно слідувати обраному планом. З’ясовуємо, як схуднути за 3 дня без шкоди для здоров’я.

Загальні рекомендації

В першу чергу об’єктивно оцінюємо, скільки зайвих кілограмів потрібно скинути. Максимум, чисто теоретично, за 3 дні можна схуднути на 5 кг. При цьому доведеться сидіти на жорсткій дієті, активно займатися спортом і залучати інші методики. Буде краще, якщо планований результат більш адекватний — хоча б 2-3 кг. принаймні, це не спричинить за собою неприємних наслідків і побічних ефектів. Ну і, звичайно, потрібно розуміти, що постройнеть відразу на 10 кг за такий короткий термін навіть теоретично нереально, хоча є відчайдухи, які задаються такою метою.

Після цього визначаємося з програмою. Якщо потрібно втратити 1 кг, досить короткою монодієти. Якщо 2 кг — вибираємо систему живлення жорсткіше і додаємо тренування. Для усунення 3 кг влаштовуємо справжню голодування, можна залучити чистку кишечника, активно займаємося спортом, не шкодуючи себе. Якщо ж потрібно негайно прибрати 4-5 кг, доведеться перепробувати всі запропоновані методики.

Багато хто запитує, чи можна схуднути за 3 дня без дієт: теоретично — так, але тільки за двох умов. По-перше, якщо ви будете правильно харчуватися і не переїдати. По-друге, максимально збільшите рухову активність і скористаєтеся іншими способами позбавлення від зайвих кілограмів.

Дивіться також  Трави для чищення печінки: ефективність, список, аптечні збори, рецепти

Щоб схуднути за три дні, потрібно змінити не тільки систему живлення, але і розпорядок дня і спосіб життя. Багато вважають, що це не має значення для такого короткого періоду, і помиляються. Саме це дозволить витримати найсуворішу голодування до кінця і зведе до мінімуму неприємні наслідки. Почати варто з відвідин лікаря, щоб переконатися, що ваш організм витримає таке випробування.

Правил не так вже й багато:

  • Спати не менше 8 годин. Лягати до 23.00.
  • Пити до двох літрів чистої води в добу.
  • Зменшити час, проведений за гаджетами, комп’ютером, телевізором. Сидячий спосіб життя на ці дні скасовується — рухайтесь!
  • Тільки позитивні емоції, ніяких стресів і знервований.
  • Харчування дробове, строго по годинах і відповідно до обраного меню.
  • Ніякого куріння і алкоголю, застіль і чаювань, громадських заходів та вечірок.