Очищення кишечника від шлаків і токсинів: проведення процедури різними способами

Дізнайтеся, якими способами можна організувати очищення кишечника в домашніх умовах: клізми, трави, препарати, харчування. Опис професійної чистки. Медики сьогодні все частіше говорять про те, що необхідно регулярно проводити чистку організму.

Дізнайтеся, якими способами можна організувати очищення кишечника в домашніх умовах: клізми, трави, препарати, харчування. Опис професійної чистки.

Медики сьогодні все частіше говорять про те, що необхідно регулярно проводити чистку організму. Роками накопичуються всередині нас токсини і шлаки повільно, але вірно роблять свою «чорну» справу — уповільнюють метаболізм, порушують роботу органів, отруюють кров.

Виною тому — погана екологія, неправильне харчування, багато хімії навколо, стреси, гіподинамія, неякісні продукти і т. д. Тому так важливо своєчасно вжити заходів і допомогти організму звільнитися від усього цього бруду. Самий перший крок на цьому нелегкому шляху — очищення кишечника, де шкідливих речовин накопичується найбільше.

Дія на організм

У результаті регулярно і правильно проведених процедур кишечник звільняється від усього непотрібного, що накопичується в ньому. Це призводить не тільки до поліпшення травлення — запускаються біохімічні процеси, що самим позитивним чином впливають на роботу різних органів.

Судіть самі:

  • налагоджується обмін речовин;
  • виводяться скупчилися калові маси, камені;
  • виявляється глистогінний ефект;
  • полегшується стан при хворобах органів малого тазу;
  • стають більш міцними волосся і нігті, зникає вугрі на обличчі та спині;
  • приводиться в порядок перистальтика, що забезпечує своєчасне спорожнення;
  • нормалізується робота ШКТ;
  • покращується самопочуття;
  • є користь і для схуднення: зменшується маса тіла на пару-трійку кілограмів;
  • відбувається глибоке і якісне очищення від шлаків і токсинів, кров позбавляється від шкідливих домішок.

Після проведеної процедури очищення кишечника у всьому тілі відчувається небувала легкість, ви наполняетесь енергією, краще себе почуваєте. Можливо, бажані результати не будуть так відчутні після першого досвіду. Але це лише тому, що організм буде чекати регулярності. Зате через 2-3 місяці вас буде не впізнати навіть зовні. Подібні заходи здатні і фігуру відкоригувати і поліпшити стан шкіри обличчя.

Дивіться також  Вуглеводи для схуднення: швидкі і повільні, ніж відмінності, списки продуктів

Незважаючи на численні позитивні відгуки про процедуру та наукове обгрунтування її благотворної дії на організм, вона підлягає і критиці. Деякі фахівці стверджують, що кишечник здатний самоочищатися кожні 4 дні і не потребує подібних экзекуциях.