Як схуднути за тиждень: огляд 6 дієт і програми тренувань

Найефективніші способи максимально схуднути за тиждень. Огляд 6 найбільш результативних дієт з докладними меню. Плюс 2 програми тренувань у зручних таблицях. Правильне і ефективне зниження ваги складається з двох основних чинників: 30% спорту + 70% харчування.

Найефективніші способи максимально схуднути за тиждень. Огляд 6 найбільш результативних дієт з докладними меню. Плюс 2 програми тренувань у зручних таблицях.

Правильне і ефективне зниження ваги складається з двох основних чинників: 30% спорту + 70% харчування. Ця формула активно пропагується фітнес-тренерами і дієтологами. Все інше грає лише допоміжні ролі: обгортання, біодобавки, коригуючий білизна, масажі і навіть ультрасучасні техніки для проведення салонних процедур. Без дієт і рухової активності ваги вас не порадують — це точно. Тому найважливіше — скласти меню і програму тренувань. Але перед цим визначитеся, скільки кілограмів потрібно втратити.

На скільки кілограмів худнемо

За тиждень реально схуднути на 10 кг, але ця цифра являє собою небезпеку. Для досягнення такого результату доведеться вибирати максимально жорстку дієту і за 2-3 години займатися спортом. При цьому самопочуття буде огидне: працездатність на нулі, млявість, м’язова слабкість, напади голоду, безпричинна дратівливість та інші побічні ефекти.

Якщо у вас настільки твердий характер і вам так терміново потрібно втратити ці 10 кг — пробуйте, але вся відповідальність за цей експеримент ляже виключно на ваші плечі. Ну, а як скинути 10 кг без проблем для здоров’я, ми вже розповідали раніше.

Не ставте метою схуднути за тиждень на 15-20 кг — це нереально ні практично, ні теоретично. Навіть опинившись на безлюдному острові без їжі на одній воді, ви навряд чи стільки втратите. Тому будьте адекватними при плануванні результатів.

Найбільш безпечне схуднення без дієт — на 1 кг в тиждень, при дотриманні принципів правильного харчування з виключенням шкідливих продуктів і помірною руховою активністю. Якщо хочете зберегти здоров’я, уникнути розтяжок і повернення ваги, саме цей спосіб є оптимальним. На жаль, люди пізно спохвачуються, що скоро літо або банкет і треба приводити своє тіло в порядок. Кілограм за 7 днів — занадто повільний темп для шаленого ритму сучасного життя.

Дивіться також  Тумесцентная ліпосакція: що це таке, як проводиться, реабілітація та наслідки