Як вибрати кросівки для бігу: критерії, характеристики, рейтинг

Корисні поради, як вибрати кросівки для бігу: познайомтеся з критеріями та основними технічними характеристиками. Рейтинг та огляд зорієнтують вас в моделях. Ранкова пробіжка — гарантія гарного настрою на весь день і відмінна профілактика зайвої ваги.

Корисні поради, як вибрати кросівки для бігу: познайомтеся з критеріями та основними технічними характеристиками. Рейтинг та огляд зорієнтують вас в моделях.

Ранкова пробіжка — гарантія гарного настрою на весь день і відмінна профілактика зайвої ваги. Однак багато змушені відмовитися від цього ритуалу з-за травм: пальців, нігтьових пластин, п’яти зводу стопи, гомілки і т. д. В 90% подібних випадків винуватою виявляється неправильно підібране взуття. Якщо ви в неї ж ходите ще й на теніс, і на фітнес, і на баскетбол (а дівчата — і на побачення) — це подвійно неправильний підхід. Пора розібратися, як вибрати кросівки для бігу, щоб вони були максимально зручними і функціональними.

Критерії вибору

Для початку потрібно буде розібратися в багатьох специфічних поняттях. Можливо, на даний момент ви не уявляєте, що таке пронація, дроп або торсіонна жорсткість. Так от, все це потрібно хоча б поверхово, але вивчити. Адже це одні з тих критеріїв, за якими ви будете шукати свою ідеальну пару біговій взуття.

Дивіться також  Як відновити обмін речовин: спосіб життя, харчування, спорт, ліки