Харчування для схуднення чоловіків: правила складання раціону і зразкове меню

Як правильно організувати харчування для схуднення для чоловіків з урахуванням тренувань? Це легко, знаючи списки продуктів і орієнтуючись на зразок меню. Чоловіки страждають від зайвої ваги рідше жінок з багатьох причин: обмін речовин у них протікає швидше, рухова активність вище, сила волі в плані відмови від солодкого твердіше, так і народжувати їм не доводиться.

Як правильно організувати харчування для схуднення для чоловіків з урахуванням тренувань? Це легко, знаючи списки продуктів і орієнтуючись на зразок меню.

Чоловіки страждають від зайвої ваги рідше жінок з багатьох причин: обмін речовин у них протікає швидше, рухова активність вище, сила волі в плані відмови від солодкого твердіше, так і народжувати їм не доводиться. Все зумовлено природою: представники сильної статі — добувачі, і їх тіло складається з м’язів, а прекрасним дамам потрібно виношувати і вигодовувати дітей, тому у них і жирових відкладень, виконують захисну функцію, більше.

Проте останнім часом спостерігається стійка тенденція до щорічного збільшення кількості чоловіків, які страждають від ожиріння. Для них стає актуальною проблема схуднення, яку без змін у харчуванні не вирішити.

Про те, як визначити ожиріння у чоловіків, ніж небезпечно і як від нього позбавитися, ми вже розповідали. Про це на цій сторінці.

Дивіться також  Тюбаж печінки: що це таке і як правильно зробити в домашніх умовах