Які м’язи працюють при їзді на велосипеді

Велосипед сьогодні вважається більше не засобом пересування, а спосіб приємно провести час, зайнятися спортом, побути на свіжому повітрі, поєднавши приємне з корисним. Цей спортивний снаряд здатний стати нашим надійним помічником у питанні схуднення і накачування м’язів. Завзяті велосипедисти напевно знають, які м’язи працюють при їзді на велосипеді. Саме це питання і потрібно розглянути детальніше.

Їзда на велосипеді: які м’язи працюють?

Розглянемо, які групи м’язів працюють на велосипеді. Список їх насправді досить значний.

М’язи ніг

  • Литкові м’язи. Опрацьовуються, коли ви витягаєте стопу, натискаючи на педаль. Також в роботу включаються підколінні сухожилля.
  • Квадрицепси. Отримують досить велике навантаження. Їх завдання – забезпечити сильне натискання на педалі. Максимальна напруга цих м’язів відчувається тоді, коли ви піднімаєтеся на велосипеді на височину, докладаючи до цього максимум зусиль.
  • Згинач стегна. Невелика клубова м’яз, розташована в області паху і допомагає як розгинати стегно, так і згинати ногу в коліні. Ця м’яз досить уразлива, особливо щодо їзди на велосипеді. Тому потрібно орієнтуватися на свої відчуття і не допускати дискомфорту в ній.
Дивіться також  Гімнастика при грижі попереково-крижового відділу хребта в домашніх умовах - кращі вправи