Які таблетки допомагають схуднути, скільки вони коштують, якій дають ефект

Приблизно п’ята частина населення планети страждає від ожиріння. І дуже багато з них, не маючи достатньої сили волі для дієт і спорту, вибирають медикаментозний спосіб схуднення. В надії на “чарівну” пігулку, яка вирішить всі їхні проблеми. Давайте ж з’ясуємо, які таблетки допомагають схуднути швидко і реально.

Поділ препаратів на групи

По впливу на організм всі речовини в препаратах для схуднення умовно можна поділити на кілька груп:

 • Група аноректиков. Ці речовини відносяться до засобів з центральним впливом, тобто вони безпосередньо впливають на головний мозок, включаючи центри насичення. Ця група представлена речовинами Phentermine і Сибутрамін.
 • Група парафармацевтиков і нутрицевтиків – представлена безліччю препаратів, так званих БАД. В основному відмінність між ними тільки у кількісному вмісті діючих речовин. За словами самих виробників, це натуральні препарати, збалансовані по вітамінів і мікроелементів, завдяки чому запускається процес схуднення. Що є відвертою брехнею, оскільки всі таблетированые вітаміни – синтетика.
 • Група проносних і сечогінних препаратів. Зниження маси відбувається в результаті активного виведення сечею і стільцем рідини. Це дуже небезпечно, адже організм зневоднюється, одночасно втрачаючи електроліти і корисну мікрофлору кишечника. Як правило, ці препарати мають у своєму складі сенну і сечогінні.
 • Целлюлозосодержащіе препарати. Їх дія обумовлена очищенням кишечника, але в той же час, ці препарати не можна приймати, якщо є запалення в шлунково-кишковому тракті, що при ожирінні є поширеною проблемою.
 • Група жиросжигателей. Це досить поширена, різноманітна група речовин, але і з найбільш незрозумілим механізмом впливу. З пояснення, даного виробниками, можна припустити, що жир розпадається за рахунок прискорення обміну речовин. Але ось що змушує цей обмін прискорюватися – незрозуміло.
 • Сибутраміну гідрохлориду – відноситься до психотропних препаратів, впливає на відділи головного мозку.
 • Римонабант – викликає психічні розлади, депресії, суїцидальні нахили.
 • Фенітоїн – препарат призводить до зниження провідності нервів, приймають при епілептичних захворюваннях.
 • Фенолфталеїн – отруйна, канцерогенна речовина.
 • Дивіться також  Жиросжигающие таблетки для схуднення для жінок і чоловіків, які вибрати

  Фармакологічні властивості основних лікарських препаратів

  Розглянемо найбільш поширені препарати для схуднення, і спробуємо з’ясувати, які таблетки дійсно допомагають схуднути.

  Голдлайн і редуксин

  Діючою речовиною обох препаратів є сибутрамін. Пролонгуючи дію норадреналіну та серотоніну на гіпоталамус, у людини відключається почуття голоду.

  Але ці два гормони негативно впливають на серцево-судинну систему. Тому препарати строго протипоказані гіпертонікам, людям, що страждають ішемічною хворобою серця, інсульти, захворювання щитовидної залози, наднирників. Крім того протипоказаний одночасний прийом цих препаратів з нейролептиками, снодійними, гіпотензивними, транквілізаторами.

  Ортосен, ксенікал

  У даних препаратів діючою речовиною є орлістат. Основна функція якого – блокування травного ферменту ліпази, тим самим запобігає всмоктування жирів в організмі.

  Побічні явища проявляються спазматичними болями й здуттям кишечнику, рідким, мимовільним стільцем. Протипоказаннями до застосування є захворювання кишечника і жовчного міхура.

  Ліда

  Препарат Ліда від китайського виробника, є БАДом. Заявлений як препарат виключно рослинного походження, але судячи з побічним ефектам, швидше за все, в нього доданий препарат сибутрамін.

  Тайські таблетки жиросжигающие

  Склад препарату визначити важко, але судячи по його дії, основною речовиною є Phentermine. Він викликає безповоротні психічні зміни, залежність, токсично впливає на міокарді.

  Таблетки з мікрокристалічної целюлозою

  Препарат виготовлений з натуральних бавовняних волокон. Препарат створює відчуття ситості в результаті механічного розбухання в шлунково-кишковому тракті. Має абсорбуючі властивості.

  Але в той же час викликає спазми кишечника та протипоказаний при запальних процесах, новоутвореннях, кровотечах.

  Існує величезна кількість препаратів для схуднення: які недорогі таблетки, які дуже дорогі, але всі вони в тій чи іншій мірі негативно відображаються на стані здоров’я. Без поради лікаря не приймайте їх самі. Найкращими способами схуднення є правильне харчування, нормальний сон, фізична активність і тоді ніякі таблетки вам не потрібні.

  Дивіться також  Які препарати допомагають схуднути швидко і без наслідків: поради, які добавки пити, щоб схуднути

  Підбірка відео