З чого почати схуднення: рекомендації дієтологів, плани харчування і тренувань

Рекомендації дієтологів, з чого почати схуднення, щоб не зірватися в процесі і домогтися максимальних результатів. Як скласти план харчування і тренувань. Чому скинути кілька десятків кілограмів вважається мало не подвигом? Люди, що домоглися істотного схуднення і змінилися до невпізнання, стають героями телепередач і соцмереж.

Рекомендації дієтологів, з чого почати схуднення, щоб не зірватися в процесі і домогтися максимальних результатів. Як скласти план харчування і тренувань.

Чому скинути кілька десятків кілограмів вважається мало не подвигом? Люди, що домоглися істотного схуднення і змінилися до невпізнання, стають героями телепередач і соцмереж. Це відбувається тому, що, за статистикою, 85% жіночого населення і 55% чоловічого хоч раз в житті ставили перед собою таку мету, але до фіналу звичайного доходять 25% і 10% відповідно. Боротися з харчовим інстинктом, закладених самою природою, — справжнє випробування. Результат битви багато в чому залежить від того, що послужило відправним пунктом.

Щоб довести справу до кінця, потрібно знати, з чого почати схуднення і як правильно скласти план — не тільки харчування і тренувань, але внести в нього і коригування звичного способу життя. Прийняття такого рішення повинно йти з усвідомленням комплексності підходу до зниження ваги. Відтепер кожен крок повинен наближати до мети, і їх потрібно ретельно продумати вже на старті.

Дивіться також  Як схуднути за тиждень: огляд 6 дієт і програми тренувань