Засоби для схуднення в аптеці: недорогі лікарські препарати для боротьби із зайвою вагою

Схуднути легко і без зусиль – мрія багатьох жінок. Адже як здорово випити чарівну пігулку і прокинутися на ранок сліпучої стрункою красунею. Звучить все це заманливо. Проте, раз є попит, значить, необхідно пропозицію – і ось в аптеках вже продається велика кількість різних таблеток, добавок, коктейлів і всього іншого, які обіцяють вирішити проблему зайвої ваги, не напружуючись. Багато з них цілком нешкідливі і дійсно можуть чимось допомогти, а ось є і такі, які не тільки не позбавлять від зайвих кілограмів, але і додадуть проблем зі здоров’ям, тому уважно читайте, що купуєте. Так які ж є засоби для схуднення в аптеці.

Умовно їх можна розділити на 3 групи:

– всім відомі біологічно активні добавки, або Бади);

– кошти фармацевтики;

– інші препарати.

Бади при схудненні

Ці слова вже у всіх давно на слуху, і якщо раніше до Бадів ставилися насторожено, то тепер вони міцно зайняли свою позицію. Вони можуть випускатися в абсолютно різних формах: сиропи, таблетки, коктейлі, чай і порошки. Всі вони мають різний склад і походження, а тому їх також можна поділити на нутрицевтики і парафармацевтики.

Нутрицевтики практично не містять у своєму складі лікарських препаратів. Їх застосовують як добавку до їжі. Дорогі Бад-нутрицевтики виготовляються з рослинних компонентів і дійсно покращують загальний стан організму, очищають ШКТ і нормалізують обмін речовин. Саме тому запускається процес схуднення.

Відгуки про такі добавки тільки позитивні. Прикладами може служити мікрокристалічна целюлоза, чаї «Турбослім», Спіруліна.

Парафармацевтики вже не можуть похвалитися тільки позитивними відгуками. Вся справа в тому, що в їх складі є речовини, які схожі з лікарськими препаратами. Тому зловживати ними не можна, а краще для початку проконсультуватися у лікаря, щоб не було сумних наслідків. Сюди відносяться:

Дивіться також  Як приймати Липо 6: побічні ефекти та правила прийому жиросжигателя LIPO 6 блек

– аноректики. Ці препарати здатні притупити відчуття голоду. Вони досить ефективні, але при покупці подивіться, щоб у складі не було кофеїну, інакше проблеми зі сном вам забезпечені;

– спалювачі жиру. Такі препарати дають позитивний результат тільки спільно з відвідуванням тренажерного залу, тільки навіщо тоді їх вживати?

Кошти фармацевтики

Ці препарати, на відміну від Бадів, мають повністю медикаментозну природу. Приймати їх можна тільки за призначенням лікаря. Самостійно купувати без призначення може бути небезпечним для вашого здоров’я.

До фармацевтичних засобів належать:

– гормональні препарати

– блокатори всмоктування жирів

– кошти з послаблюючим ефектом

– психотропні речовини.

Гормональні препарати можуть призначатися тільки лікарем при наявності показань.

З блокаторів всмоктування жиру найпопулярніший – «Ксинекал». Він запобігає розщеплення жирів в ШКТ, і вони виходять разом з каловими масами. Саме за рахунок цього і йдуть зайві кілограми. Найбільша ефективність досягається сукупно з дієтою.

З сечогінні та проносні речовинами і так все зрозуміло. Сечогінні препарати виводять зайву рідину з організму, а проносні допомагають нормалізувати стілець. Однак захоплюватися такими засобами схуднення явно не варто, так як вони викликають звикання, і незабаром ви не зможете сходити в туалет самостійно.

Психотропні речовини впливають на зони головного мозку, що відповідають за відчуття голоду і насичення. Саме ефективне речовина, що застосовується в даному напрямку, – сибутрамін гідрохлорид моногідрат. Він змушує почуття голоду притуплятися.

Існує кілька популярних препаратів, до складу яких входить ця речовина:

– «Редуксин». Цей препарат містить целюлозу. Він чудово очищає організм від шлаків і токсинів. В результаті людина втрачає зайві кілограми і його організм стає чистішим. Однак відгуки про цей препарат не завжди позитивні: вся справа в тому, що після закінчення курсу вага повертається назад. Крім цього, у нього є певні побічні дії.

Дивіться також  Таблетки від переїдання: які препарати дають відчуття насичення

– «Линдакса». Цей препарат за складом схожий з «Редуксином», але негативних відгуків про нього ще більше. Практично в кожному йдеться про небезпечні для здоров’я наслідки і різних попередження, але незважаючи на це, препаратом все одно користуються.

Всі аптечні препарати вимагають консультації з лікарем, оскільки мають безліч протипоказань. Якщо ви можете обійтися без лікарських препаратів, то краще так і зробити, адже намагаючись придбати красиве тіло, ви ризикуєте своїм здоров’ям, подумайте, що вам важливіше.

Звичайно ж тільки ви самі можете вибрати для себе метод схуднення. Пам’ятайте, що самим недорогим і дієвим методом залишається правильне харчування і фізична активність.

Відео по темі статті