Засоби для схуднення в аптеці: недорогі лікарські препарати для боротьби із зайвою вагою

Схуднути легко і без зусиль – мрія багатьох жінок. Адже як здорово випити чарівну пігулку і прокинутися на ранок сліпучої стрункою красунею. Звучить все це заманливо. Проте, раз є попит, значить, необхідно пропозицію – і ось в аптеках вже продається велика кількість різних таблеток, добавок, коктейлів і всього іншого, які обіцяють вирішити проблему зайвої ваги, не напружуючись. Багато з них цілком нешкідливі і дійсно можуть чимось допомогти, а ось є і такі, які не тільки не позбавлять від зайвих кілограмів, але і додадуть проблем зі здоров’ям, тому уважно читайте, що купуєте. Так які ж є засоби для схуднення в аптеці.

Умовно їх можна розділити на 3 групи:

– всім відомі біологічно активні добавки, або Бади);

– кошти фармацевтики;

– інші препарати.

Бади при схудненні

Ці слова вже у всіх давно на слуху, і якщо раніше до Бадів ставилися насторожено, то тепер вони міцно зайняли свою позицію. Вони можуть випускатися в абсолютно різних формах: сиропи, таблетки, коктейлі, чай і порошки. Всі вони мають різний склад і походження, а тому їх також можна поділити на нутрицевтики і парафармацевтики.

Нутрицевтики практично не містять у своєму складі лікарських препаратів. Їх застосовують як добавку до їжі. Дорогі Бад-нутрицевтики виготовляються з рослинних компонентів і дійсно покращують загальний стан організму, очищають ШКТ і нормалізують обмін речовин. Саме тому запускається процес схуднення.

Відгуки про такі добавки тільки позитивні. Прикладами може служити мікрокристалічна целюлоза, чаї «Турбослім», Спіруліна.

Парафармацевтики вже не можуть похвалитися тільки позитивними відгуками. Вся справа в тому, що в їх складі є речовини, які схожі з лікарськими препаратами. Тому зловживати ними не можна, а краще для початку проконсультуватися у лікаря, щоб не було сумних наслідків. Сюди відносяться:

Дивіться також  Йод для схуднення, його властивості, як використовувати для зниження ваги

– аноректики. Ці препарати здатні притупити відчуття голоду. Вони досить ефективні, але при покупці подивіться, щоб у складі не було кофеїну, інакше проблеми зі сном вам забезпечені;

– спалювачі жиру. Такі препарати дають позитивний результат тільки спільно з відвідуванням тренажерного залу, тільки навіщо тоді їх вживати?