Здорове харчування для схуднення: правила, меню на тиждень, рецепти

Як правильно організувати здорове харчування для схуднення у відповідності з принципами 12 від ВООЗ. Складаємо меню на тиждень на кожен день. Вибираємо рецепти. Враховуючи недоліки дієт, які дають лише тимчасовий ефект і при цьому істотно шкодять організму, все більша кількість людей обирає для схуднення здорове харчування.

Як правильно організувати здорове харчування для схуднення у відповідності з принципами 12 від ВООЗ. Складаємо меню на тиждень на кожен день. Вибираємо рецепти.

Враховуючи недоліки дієт, які дають лише тимчасовий ефект і при цьому істотно шкодять організму, все більша кількість людей обирає для схуднення здорове харчування. Мінімальні обмеження в продуктах, збалансований і різноманітний раціон, профілактика багатьох захворювань — його головні і далеко не єдині достоїнства. З недоліків тільки те, що втрата кілограмів відбувається повільно, так що доведеться набратися терпіння.

Визначення

Здоровим називається харчування, яке:

  • гарантує ріст і розвиток організму у відповідності з віковими нормами, тим самим покращуючи якість життя людини;
  • сприяє зміцненню здоров’я;
  • покращує стан хворих;
  • допомагає організму відновлюватися в реабілітаційний період після операцій і затяжних хвороб;
  • попереджає розвиток багатьох патологій, зокрема, ожиріння, серцево-судинних хвороб, цукрового діабету, гіпертонії, онкології.

Основи та принципи здорового харчування постійно вдосконалюється і оптимізується, завдяки злагодженій роботі дієтологів і нутриціології.

Дивіться також  Апаратне схуднення: найбільш ефективні процедури, особливості, плюси і мінуси