Як зменшити апетит, щоб схуднути: найпростіші способи і кращі засоби

Найбільш прості та ефективні способи знизити апетит в домашніх умовах. Списки ліків та Бадів, продуктів харчування і трав, рецепти народних засобів, нетрадиційні методи. Причиною зайвої ваги в більшості випадків стає неконтрольований апетит.

Найбільш прості та ефективні способи знизити апетит в домашніх умовах. Списки ліків та Бадів, продуктів харчування і трав, рецепти народних засобів, нетрадиційні методи.

Причиною зайвої ваги в більшості випадків стає неконтрольований апетит. Він змушує людину з’їдати величезні порції і постійно щось жувати протягом дня. Впоратися з ним важко, особливо при вигляді смачною, ароматною і часто (на жаль!) шкідливої їжі. Однак будь-яка проблема вирішувана, тому блокувати напади голоду і переїдання цілком можливо різними способами. Про найефективніші з них і піде мова.

Дізнайтеся секрети, як знизити апетит швидко і без шкоди для здоров’я, і яких методик у цій справі краще уникати.

Загальні рекомендації

Щоб знизити апетит, доведеться міняти свій спосіб життя. Нижче приведені рекомендації, як це зробити. Однак не потрібно з понеділка починати втілювати все відразу — кардинальні заходи призведуть до зриву, і на цьому все закінчиться. Складіть з цих рад план дій і реалізуйте його поступово, освоюючи по 1-2 пункту за 1 раз.

Отже, щоб схуднути і зменшити апетит, насамперед:

 • Включіть в раціон якомога більше корисних продуктів і напоїв, які швидко і легко втамовують голод.
 • Поступово зменшуйте розміри порцій.
 • Перейдіть на дробове харчування.
 • В перервах між прийомами їжі щогодини пийте по склянці звичайної води (добова норма — не менше 2 л).
 • Обмежте споживання солі і цукру.
 • Відмовтеся від куріння і алкоголю.
 • Займайтеся спортом, забезпечте собі достатню рухову активність.
 • Знайте міру: виберіть 1-2 із запропонованих способів, але не більше (наприклад, спеціальна дієта / голковколювання і прийом таблеток).
 • Приймайте двічі на рік комплекси вітамінів, які забезпечать хороше самопочуття і безперебійну роботу всіх систем організму — це найкраща профілактика переїдання та безконтрольного апетиту. Якихось певних вітамінів, цілеспрямовано блокують голод, немає.
 • Дивіться також  Харчування для схуднення чоловіків: правила складання раціону і зразкове меню

  Це поради лікарів і дієтологів, які дозволять вирішити багато проблем: не тільки нападів голоду, але і зайвої ваги і здорового харчування, і гарного самопочуття. І пам’ятайте головне правило: зниження апетиту має відбуватися поступово.