Жіросжігателя Lipodrene (Липодрен): склад, інструкція по застосуванню, подібні ефекти

Як діє жіросжігателя Липодрен на організм: склад, ефект, особливості різних видів препарату. Схеми прийому, побічні реакції, запобіжні заходи і протипоказання. Проблема зайвої ваги комплексна, тому і вирішувати її краще відразу за декількома напрямками.

Як діє жіросжігателя Липодрен на організм: склад, ефект, особливості різних видів препарату. Схеми прийому, побічні реакції, запобіжні заходи і протипоказання.

Проблема зайвої ваги комплексна, тому і вирішувати її краще відразу за декількома напрямками. Дієти, зміна харчових стереотипів, фізичні навантаження призводять до стійкого результату, але потребують часу та великих зусиль. На допомогу приходять препарати, що дозволяють хімічним способом впливати на процеси обміну та розщеплення жирів. Ми розповімо про один з них — це спалювач жиру Lipodrene.

Склад

У лінійці жіросжігателей Липодрен займає одну з перших позицій. Його ефективність підтверджується безліччю досліджень. Пояснюється це «забійним» складом, який включає відразу кілька найсильніших ліполітіков. Спочатку ми розповімо про позитивний вплив цих компонентів на фігуру.

Класична формула:

  • Ефедра — рослина, яка є природним джерелом ефедрину. Одне з властивостей — зниження апетиту, що важливо для худне людей. За рахунок загального стимулюючої дії прискорюються всі обмінні процеси, в тому числі і ліполіз.
  • Теобромін і Синефрин — популярні схуднення, які діють безпосередньо на клітини і запускають процес розпаду жирів з вивільненням енергії. Додатково знижують апетит і підсилюють термогенез.
  • Йохімбін — рослинний алкалоїд з вираженим ліполітичних ефектом.
  • Кофеїн — дія відомо всім. Стимулятор нервової системи успішно справляється і з розщепленням жирових молекул.
  • Екстракт акації — протизапальні та дубильні властивості дозволяють захищати слизову оболонку шлунка і кишечника від несприятливого впливу інших компонентів.
  • Зелений чай — джерело кофеїну, що володіє в тому числі і сечогінною дією.
  • Phenylethylamine (HCL) — речовина, що викликає підвищення настрою. Неприємні емоції, пов’язані з схудненням, випаровуються, людина відчуває ейфорію. Силові тренування проходять більш енергійно і результативно.
  • Худія — відоме рослинний засіб, що знижує апетит.
Дивіться також  Гірчиця для схуднення: чи можна їсти, користь і шкоду, кращі сорти і рецепти

Склад інших видів препарату (Липодрен хардкор і Липодрен екстрим) аналогічний, тільки посилений за концентрації компонентів. Вони застосовуються в спортивній медицині та професійному бодібілдингу.

Увага! Lipodrene володіє системною дією на організм. Змінює роботу серця, легень, нервової системи, нирок, печінки. Перед його використанням обов’язкова консультація лікаря.