Акторська дієта: особливості, меню на 3, 4, 5 та 12 днів, результати

Ніж акторська дієта відрізняється від інших: списком продуктів, їх сполучуваністю, розмірами порцій і системою схуднення. Складаємо меню на 3, 4, 5 і 12 днів. Коротка характеристика дієти. Тип: низькокалорійна, роздільне харчування.

Ніж акторська дієта відрізняється від інших: списком продуктів, їх сполучуваністю, розмірами порцій і системою схуднення. Складаємо меню на 3, 4, 5 і 12 днів.

Коротка характеристика дієти. Тип: низькокалорійна, роздільне харчування. Тривалість: 3, 4, 5, 12 днів. Результати: 3-8 кг. Складність: висока.

Акторська дієта — одна з тих небагатьох методик схуднення, яка при погляді на меню викликає подив. Дивні поєднання продуктів, дозвіл на алкоголь, дуже жорстка і обмежена схема живлення — ці та інші незрозумілі моменти багатьох відштовхують, і абсолютно даремно. Якщо почитати відгуки тих, хто зважився на неї, виявляється, і переноситься вона не надто важко, і результатів можна домогтися гарантовано. Так у чому ж її секрет?

Основні принципи

Більшість систем живлення, розроблених для зниження ваги, дозволяють досягати мети з допомогою зменшення калорійності раціону. Не стала винятком і дієта акторів: в ній практично немає жировмісних продуктів і мало вуглеводних. Але вона сприяє схудненню не тільки завдяки цьому. Кожен її принцип містить маленьку хитрість, що і гарантує чудові результати.

Калорійність

Так, основне меню, низькокалорійне. Але в деяких варіантах можна знайти продукти, які іншими дієтами заборонені. Наприклад, виноград (72 ккал, містить цукор), сир 5%-ний (121 ккал жири), червоне сухе вино (68 ккал, алкоголь), сир (355 ккал жири), смажені (!) курка (177 ккал жири) і риба (калорійність залежить від сорту, але в будь-якому разі за смаження її значення підвищується + з-за масла збільшується кількість жирів).

У чому сенс таких вольностей? Причини дві: щоб звести до мінімуму ризик зриву, і щоб організм за час схуднення нехай в невеликих кількостях, але все ж отримував жири, вуглеводи, білки і цукор. Голодні непритомності на репетиціях і виставах акторам не потрібні.

Дивіться також  Дієта на висівках для схуднення: меню, рецепти, протипоказання

Сполучуваність продуктів

Акторська дієта заснована на принципах роздільного харчування (крім триденного варіанти). У рамках одного дня можна вживати чітко прописаний тандем продуктів, і в цьому плані не допускаються ніякі експерименти. Рекомендується їсти саме 5%-ний сир — значить, ні знежирений, ні 9%-ний не підійдуть. Підібрані ці сполучення не випадково, всі пари відмінно доповнюють один одного і прискорюють процес схуднення:

 • рис + томатний сік = очищення організму від шлаків і зайвої рідини;
 • сир + кефір = поліпшення травлення, збереження м’язової маси;
 • куряча грудка + зелений чай = активну жиросжигание з захистом м’язових волокон від розщеплення;
 • вино + сир = підтримання виснаженого організму, відновлення сил, чистка крові, позбавлення від шкідливого холестерину.

Розміри порцій

В акторській дієті багатьох дивує відсутність рекомендованого обсягу порцій. Виняток становлять триденний варіант і вино. Зазначені для кожного дня продукти можна вживати стільки, скільки захочеться.

У чому сенс черговий вольності? Ті, хто вже випробував цю систему, напевно зараз усміхаються. Вони-то знають, що несолоним, запареним рисом об’їстися не вийде. Точно так само, як сухуватим сиром без цукру і фруктів, пісної курячою грудкою без шкірки та іншими наїдками, складовими основу раціону.

Чітко вибудувана система

Професіонали в цій дієті бачать не просто чергову голодування, а чітко вибудувану систему схуднення. Організм всього за 4 дні проходить кілька етапів:

 • Очищення.
 • Нормалізація травлення.
 • Активне жиросжигание, причому із збереженням м’язової маси, завдяки білкової їжі.
 • Профілактика виснаження (практично вихід з дієти).
 • Таким чином, удавана на перший погляд дивною і марною акторська дієта — практично ідеальна система для скидання ваги. Не дивно, що за 3-5 днів вона дозволяє позбавитися від 3-5 кг, а за 12-денний курс — від 7-8 кг

  Дивіться також  Обгортання для схуднення живота в домашніх умовах: рецепти, які допомагають