Авокадо для схуднення: корисні властивості, як правильно їсти, рецепти

Як правильно використовувати авокадо для схуднення: різні способи вживання. Рекомендації, як вибрати якісний плід і смачно приготувати. Спробувавши цей дивний зелений плід, багато морщаться і на цьому припиняють своє подальше знайомство з ним.

Як правильно використовувати авокадо для схуднення: різні способи вживання. Рекомендації, як вибрати якісний плід і смачно приготувати.

Спробувавши цей дивний зелений плід, багато морщаться і на цьому припиняють своє подальше знайомство з ним. І зовсім дарма! По-перше, його потрібно вміти правильно готувати і знати, з чим поєднувати. По-друге, він у кілька разів корисніше всіх інших плодів, разом узятих. І, по-третє, для схуднення авокадо вважається одним з найкращих продуктів. Так що не варто так швидко скидати його з рахунків.

Механізм схуднення

Науково доведено, що авокадо, дійсно, сприяє схудненню. Завдяки своєму багатому хімічному складу, він запускає в організмі процеси, кожен з яких працює на зниження ваги:

  • розщеплюється підшкірно-жировий прошарок;
  • поступово зникає схильність до компульсивному переїдання, т. к. заспокоюється нервова система;
  • забезпечується тривале насичення (завдяки розчинною харчовим волокнам);
  • розганяється метаболізм;
  • поліпшується травлення (завдяки нерозчинної клітковини);
  • попереджаються стрибки цукру в крові, що допомагає уникати нападів голоду в будь-якій дієті.

Від одиничного вживання ефекту, звичайно, не домогтися. При схудненні доведеться щодня включати його в свій раціон, але результати того варті! Адже цей екзотичний плід корисний не тільки для фігури, але і для здоров’я в цілому.

По сторінках історії. Ацтеки культивували плоди цього дерева ще в III тисячолітті до н. е. і називали його «ауакатль», що означає «лісове масло».

Дивіться також  Дієта «Мінус 25 кг за місяць»: плюси і мінуси, меню, вихід