Бабусина дієта для схуднення: варіанти, меню на тиждень, протипоказання

Бабусина дієта ефективна методика схуднення на основі низькокалорійної білкової їжі. Ознайомтеся з примірним меню на тиждень і списками продуктів. Приїхавши в гості до бабусі, марно пояснювати, що ти на дієті і тобі потрібно схуднути.

Бабусина дієта ефективна методика схуднення на основі низькокалорійної білкової їжі. Ознайомтеся з примірним меню на тиждень і списками продуктів.

Приїхавши в гості до бабусі, марно пояснювати, що ти на дієті і тобі потрібно схуднути. Вона завжди нагодує смачненьким і не дозволить голодувати. Вважається, що одна з них і придумала цю методику для своєї внучки-моделі. Ім’я жінки кануло в Лету, а незвичайне назва залишилася. Завдяки даній системі живлення, і вагу можна скинути, і ситим весь тиждень проходити, не відмовляючи собі навіть у м’ясі.

Основні принципи

Бабусина дієта відноситься до розряду низькокалорійних і білкових, що нагадує знамениту Кремлівку. Вона базується на наступних принципах:

  • Добова калорійність раціону — 1 000 ккал.
  • Для меню підбираються самі низькокалорійні продукти з мінімальним вмістом вуглеводів і жирів.
  • Основа — білок (повний список, в яких продуктах міститься) і клітковина (овочі).
  • Тривалість — 1 тиждень.
  • Фахівці рекомендують її в першу чергу тим, хто активно займається спортом.
  • Зазвичай низькокалорійні дієти, подібні до цієї, припускають обмеження в заняттях спортом, тому що енергії з-за відсутності вуглеводів катастрофічно не вистачає. Однак бабушкіна відрізняється в цьому плані. Білкова їжа сприяє нарощуванню і збереження м’язової маси під час схуднення. Причому ударним темпом рекомендується займатися в перші дні, поки ще є прилив сил, а другу половину тижня вже відпочивати.

    При такому підході, на бабусиній дієті можна скинути 4 кг за 4 дні, а решту 3 працювати на підтримання ваги тільки з допомогою харчування.

    Дивіться також  Обгортання для схуднення ніг і стегон в домашніх умовах - найбільш ефективні рецепти та методи