Безопераційна ліпосакція: що це таке, огляд процедур і питання їх безпеки

Дізнайтеся, що таке безопераційна ліпосакція, які процедури до неї відносяться і наскільки вона безпечна. Що вибрати: ультразвук, лазер, інєкції або криолиполиз? У світі контурної пластики і апаратної косметології все більша перевага віддається лазеру та ультразвуку, які в прямому сенсі слова здатні творити чудеса.

Дізнайтеся, що таке безопераційна ліпосакція, які процедури до неї відносяться і наскільки вона безпечна. Що вибрати: ультразвук, лазер, ін’єкції або криолиполиз?

У світі контурної пластики і апаратної косметології все більша перевага віддається лазеру та ультразвуку, які в прямому сенсі слова здатні творити чудеса. Відповідно, відходять у минуле традиційні методики — вони продовжують використовуватись, але вже значно рідше.

Якщо раніше під словом «ліпосакція» розумілася складна хірургічна операція по видаленню жиру з-під шкіри за допомогою аспірації (відкачування). На сьогоднішній день подібна корекція фігури можлива без порожнинних надрізів і навіть проколів. Ще зовсім недавно це здавалося науковою фантастикою, а сьогодні свої проблемні зони на тілі можна видалити за півгодини і вже ввечері насолоджуватися приємним товариством на якомусь святі.

Однак насправді не все так гладко: безопераційна ліпосакція має свої недоліки, які в ряді випадків перекривають всі переваги. Через це далеко не всі пластичні хірурги поспішають відмовитися від класичної процедури з відкачування жиру на користь методик, які розщеплюють жирові клітини без пошкодження шкірних покривів. Чому?

Дивіться також  Продукти, що знижують апетит: види, загальний список, рекомендації, рецепти