Бодіфлекс для живота і боків – гімнастика для схуднення на відео

У багатьох жінок самою проблемою зоною тіла є живіт. Зрадницькі боки, талія, яку не можна назвати тонким, жирові відкладення – все це не може не турбувати людину, яка хоче привести себе в ідеальну форму. Позбутися від цих проблем можна і без жорстких дієт і виснажливих тренувань. А допомогти в цьому може дихальна гімнастика бодіфлекс для схуднення живота.

Це може здаватися дивним, однак ті, хто випробував дану методику, можуть підтвердити, що відповідне правильне дихання дійсно може допомогти позбавитися від зайвих кілограмів. Що ж таке бодіфлекс для живота, і як ми можемо його використовувати?

Особливості методики

Ряд процесів в людському організмі залежить від правильного дихання, оскільки клітини, для того щоб забезпечити нормальне функціонування органів і систем, повинні отримувати достатньо кисню. Такі фактори, як неправильний спосіб життя, шкідливі звички, недолік активності, стреси, несприятлива екологія, можуть негативно впливати на життєво важливі процеси, приводячи до втрати рельєфу м’язів і жировим відкладенням.

Гімнастика бодіфлекс для живота і боків, насамперед, впливає на правильне дихання, але в результаті поліпшуються і багато інші процеси. В результаті можна поліпшити роботу нервової системи, зняти напругу і розслабитися, поліпшити стан шкіри. Відгуки свідчать, що результати видно вже через 4-7 занять бодіфлексом.

Кому може допомогти бодіфлекс?

Методика бодіфлекс для схуднення живота і боків була розроблена Грір Чайлдрес, яка змогла після трьох пологів повернути свій 44 розмір одягу. Про те, кому підійде метод, вона розповідає у своїй книзі. Незважаючи на всю ефективність дихальної гімнастики, вона підходить не всім. Так, якщо ви намагаєтеся досягти абсолютного атлетичної досконалості, і до бажаного результату залишилося пару міліметрів, але бодіфлекс – не ваш варіант. Він дозволяє створити здорове і струнке тіло, але не допоможе знайти рельєф м’язів. Це хороший варіант для тих, хто хоче зробити живіт більш плоским. Якщо поєднувати бодіфлекс з іншими видами активності і коригуванням харчування, можна отримати більш помітні результати.

Дивіться також  Табата - жиросжигающая тренування без обладнання (відео вправи)

Крім цього бодіфлекс для схуднення живота може бути відправною точкою у тому випадку, якщо з фізичною активністю раніше ви не дуже дружили. Якщо організм відвик від навантажень, важко знову почати активно займатися, і бодіфлекс може стати прекрасним способом включитися у цей процес. Він дасть можливість м’язам живота привчитися до напруги, тому надалі вправи вони будуть краще переносити.

Хоча прибрати живіт бодіфлексом в принципі досить просто, існують певні обмеження. Так, не можна вдаватися до вправ при вагітності, захворюваннях серця і судин, проблемах з хребтом, при високій температурі, загостренні хронічних захворювань і кровотечах.

Бодіфлекс для схуднення живота: як підготуватися до вправ

У мережі можна знайти безліч відео вправ бодіфлекс для живота, які допоможуть правильно займатися. Тим, хто хоче домогтися гарних результатів, спеціалісти дають такі рекомендації:

  • Важливо вибрати зручний для себе час і займатися регулярно. Особливо ефективним вважається бодіфлекс вранці, відразу після того, як ви прокинулися. Але якщо ви вже досягли результату, і займаєтеся для підтримки форми, тренування можна залишити на вечір. Це допоможе вам зберегти бадьорість після активного дня.
  • Між останнім прийомом їжі і початком занять повинно пройти не менше двох годин. Шлунок у цей час не повинен перетравлювати їжу, інакше ефективність бодіфлекса знижується. А ось воду пити можна.
  • Тримайте під рукою сантиметр. Ще до того як починати вправи бодіфлекс для живота і боків, виміряйте обсяги живота, стегон та інших зон тіла, форма яких вас цікавить. Повторні виміри проведіть після третьої тренування, і робіть це кожен день. Якщо ви будете регулярно відзначати позитивну динаміку результатів, це буде стимулювати вас продовжувати заняття. Одна з переваг бодіфлекса в тому, що після кожного заняття обсяги будуть зменшуватися.
  • Можливо, у вас є сукні/брюки/спідниця, в які ви не можете влізти, але дуже хочеться. Тримайте цю річ поруч і регулярно її приміряйте. За умови регулярних та правильних занять вже через два тижні ви зможете надіти цю річ.
  • Бодіфлекс допомагає зменшити обсяги талії, стегон, сідниць. Існує і гімнастика для обличчя. Найефективніше вважається повна гімнастика. Комплекс займе близько 15 хвилин в день, а допоможе виконати його правильно відео бодіфлекса на живіт і боки.
Дивіться також  Розминка перед тренуванням вдома для дівчат і жінок

Як робиться дихальна гімнастика

Щоб зрозуміти, як робиться гімнастика правильно, можна подивитися відео бодіфлекса для схуднення талії і живота, яке в подробицях все роз’яснить. Будь-яка вправа починається з прийняття спеціальної пози. Ноги ставляться на ширину плечей, коліна трохи згинаються, тіло подається вперед, руки спираються на ноги. Дивитися потрібно прямо перед собою.

Важливо прямо тримати спину. Втягніть живіт, опустіть голову вниз. З втягнутим животом потрібно потримати дихання протягом 10 секунд, і в цей час виконуються певні фізичні вправи. Які саме, покаже бодіфлекс для живота на відео.

Для максимального результату постарайтеся стискати м’язи до тих пір, поки не відчуєте тремтіння. У цей момент розслабляти живіт не треба! При необхідності вдихнути або видихнути, обов’язково це зробіть.

Чим частіше ви будете виконувати бодіфлекс, тим більше будуть збільшуватися в обсязі легені. В результаті ви зможете надовго затримувати дихання. Після перших тренувань ви можете відчути запаморочення. Це нормальне явище. Також можливі судоми. Все це говорить про те, що організм лише починає звикати до запропонованих навантажень. Але якщо ці явища не будуть проходити довго, варто проконсультуватися з фахівцем.

Комплекс вправ бодіфлекс для живота

Якщо ви хочете добитися саме зменшення обсягу живота, то вправ бодіфлекс для живота потрібно виконувати п’ять. Найбільш ефективним для цієї задачі вважається наступний комплекс:

  • Бічна розтяжка. Допомагає привести талію в тонус і сформувати її виразні лінії. Треба встати рівно, злегка зігнути ноги. Зіпріться руками трохи вище колін. Робіть дихальну техніку, в бік витягайте праву ногу і тримати її рівно, перенісши вагу тіла на ліву ногу. Одночасно з цим праву руку підніміть вгору і тепер тягніться за нею в ліву сторону на зігнутій нозі. Виконувати вправу на 8 рахунків. Повторювати його в кожну сторону по три рази.
  • «Алмаз». Вправа допомагає коригувати талію, і одночасно з цим покращує форму внутрішньої частини рук. Треба встати рівно, поставити ногу на ширину стегон. Руки повинні бути перед вами, долоні покладіть на рівні грудей, щоб кінчики пальців торкалися. Виконуйте дихальну техніку на 8 рахунків, силою натискаючи пальцями один на одного. Повторити три рази.
  • Черевний прес. Дозволяє дати навантаження одночасно на верхній і нижній прес. Потрібно лягти на спину, зігнути ноги в колінах, ступні поставити на підлогу. Зробіть дихальну техніку, і використовуючи сіу м’язів живота піднімайте плечі і груди. Голова при цьому повинна запрокидываться тому. Зупиніться на 8 рахунків і повторіть три рази.
  • «Ножиці». Вправа допомагає коригувати нижній прес. Ляжте на спину, заведіть долоні під сідниці. Зробіть дихальну техніку, тепер підніміть ноги на 10 см над поверхнею. Ногами треба робити максимально широкі махи в сторони, рахуючи до 10. Повторити три рази.
  • «Кішка». Допомагає коригувати талію і тонізує все тіло. Треба встати на карачки. Голову тримати рівно. Зробіть дихальну техніку, потім, зберігаючи живіт втягнутим, по максимуму вигніть спину вгору. Порахуйте до 8-10. Повторіть три рази.
Дивіться також  Вправи для підтяжки овалу обличчя і обвислих щік

Регулярно виконуючи цей комплекс вправ, вже через пару тижнів ви помітите приємні зміни на краще. Головне – займатися постійно і з задоволенням. Підвищити ефективність вправ допоможе бодіфлекс для талії і живота на відео від фахівців, займатися за яким легко і просто.

Тисніть Play!