Божевільне тренування для дівчат на сушці. Вправи, від яких жир тане на очах

Сушка – популярна програма, спрямована на спалювання жиру і поліпшення рельєфності тіла. Вона включає в себе дві складові – певні обмеження в раціоні і вправи для сушіння тіла для дівчат. Звичайно, дієті відводиться важлива роль, але і фізична активність є обов’язковою. Комплекс вправ можна виконувати як в тренажерному залі, так і в домашніх умовах. Головне – щоб всі м’язи опрацьовувалися рівномірно і якісно.

Особливості та основні принципи сушіння тіла

Сушка – це не тільки спеціальне меню, в якому багато білків і мало вуглеводів, але і постійні фізичні навантаження. Упор повинен робитися як на силові тренування для сушіння тіла дівчатам, так і на кардіотренування.

Програма сушіння триває 1-2 місяці. Дотримуватися її довше дозволеного терміну не можна, оскільки вона дуже сувора і загрожує побічними реакціями з-за нестачі вуглеводів. Якщо ви будете дотримуватися всіх правил, то зможете за всю програму скинути до 12 кілограмів і при цьому зробити тіло красивим, рельєфним і підтягнутим.

Основні принципи сушіння будуть наступними:

  • Потрібно витрачати більше калорій, ніж ви споживаєте. Це досягається шляхом обмежень в раціоні і фізичної активності.
  • Контролюйте схуднення, проводячи виміри параметрів і регулярно зважуючись.
  • Їсти потрібно часто і невеликими порціями. Це допоможе прискорити процеси метаболізму.
  • Жири повинні залишатися в раціоні в невеликих кількостях, при цьому, вони повинні бути тільки рослинного походження.
  • Вуглеводи обмежуються і вживаються в першу половину дня.

Раціон при сушінні будується в основному на білкових продуктах з низьким вмістом жиру. Це нежирні види риби і м’яса, морепродукти, яйця, бобові, молочна продукція, знову ж таки з низьким ступенем жирності. Вуглеводи обмежуються до певної кількості й в основному вони представлені крупами, овочами та фруктами. Джерело жирів – рослинне масло.

Дивіться також  Гімнастика Кегеля при нетриманні сечі для жінок і дітей

Зміни в раціоні провокують збільшення навантаження на печінку. Щоб цей орган працював краще, пийте достатню кількість чистої води.

Існує ряд продуктів, які при сушінні заборонені зовсім. Це газована вода, алкоголь, солодощі, випічка, фаст-фуд, соління, копченості та інша не найкорисніша їжа. Важливо дотримуватися необхідної калорійності, не перевищуючи її, і дотримуватися правильне поєднання білків/жирів і вуглеводів.