Браслети для схуднення: види, як діють, як носити, допомагають

Як правильно вибрати і носити браслети для схуднення? Розбираємося, як вони діють і з яких мінералів виготовляються. Рейтинг кращих зорієнтує в цінах. Ажіотаж, який підняли браслети для схуднення, можна зрозуміти: надів стильну вещички на руку або ногу — і зайві кілограми самі собою розчиняються в повітрі.

Як правильно вибрати і носити браслети для схуднення? Розбираємося, як вони діють і з яких мінералів виготовляються. Рейтинг кращих зорієнтує в цінах.

Ажіотаж, який підняли браслети для схуднення, можна зрозуміти: надів стильну вещички на руку або ногу — і зайві кілограми самі собою розчиняються в повітрі. Хіба це не мрія всіх, хто страждає від надлишкової маси тіла? Однак минає час, а цифри на вагах залишаються незмінними. Хтось продовжує носити прикрасу за звичкою, інші з досадою закидає його в дальній кут. Дійсно чи це черговий обман або вся справа в неправильному використанні диво-пристроїв?

Механізм схуднення

Як діє браслет, залежить від матеріалу, з якого він зроблений. Але принцип роботи у більшості однаковий. Виробники вибирають для їх виготовлення біоактивні матеріали, які можуть впливати на процеси, що відбуваються в організмі.

Характер впливу мінералів і каменів на людину вивчає літотерапія — саме на її даних ґрунтуються розробники подібних прикрас. Однак відразу нагадаємо, що вона відноситься до галузей нетрадиційної медицини і офіційно не визнана. Це означає, що кожен сам вирішує, вірити в її постулати і гіпотези чи ні. Хоча цій науці багато років: люди здавна вірили, що все породжене природою може бути корисно людині — навіть камені.

За яким же принципом працює кожен з цих браслетів?

По-перше, вони виготовлені з біоактивних матеріалів (турмаліну, магніту, ебоніту, гематиту, нефриту тощо), які, згідно літотерапії, можуть чинити вплив на біохімічні процеси всередині організму:

  • прискорюють обмін речовин;
  • покращують кровообіг і лимфоток — кількість кисню-жиросжигателя збільшується, надлишкова рідина активно виводиться з організму;
  • активізують роботу внутрішніх органів — поліпшення травлення і роботи печінки і нирок необхідно для схуднення;
  • піднімають настрій, надають сил і бадьорості, дозволяючи витрачати за день максимальну кількість енергії (= калорій);
  • нормалізують сон — збільшується вироблення лептину (гормону насичення) і зменшується секреція греліну (гормону голоду).
Дивіться також  Лакто-ово-вегетаріанство: що це таке, плюси і мінуси, меню на тиждень

Прямо або побічно, але все це впливає на схуднення.

По-друге, розробка подібних пристроїв заснована на вченні стародавньої китайської медицини про особливих точках на тілі людини, через які можна впливати на роботу внутрішніх органів, процеси в організмі і навіть на настрій.

Наприклад, на зап’ясті, де зазвичай носиться акупунктурний браслет, є точка під назвою Внутрішня межа (Ней Гуань) під кодовим позначенням Pc6. Її стимуляція знімає стрес і напругу, зменшує апетит, нормалізує травлення. Вважається, що вона допомагає усунути головного прихильника зайвої ваги — гормон кортизол, істотно знижуючи його рівень.

Літотерапія укупі з акупунктурою — ось два стовпи, які пояснюють дію браслетів для схуднення. З одного боку, древні науки, що прийшли з віків, вселяють довіру. З іншого — офіційною медициною вони так і залишилися не визнаними, а це завжди ризик того, що вони виявляться неефективними.

Вони допомагають схуднути або немає, можна перевірити тільки одним способом — купити і протестувати на собі. Коштують такі браслети відносно недорого (якщо не вважати прикрас з вкрапленнями дорогоцінних металів), шкоди при відсутності протипоказань не зроблять, зате складете власну думку.