Як позбутися від розтяжок на стегнах і від чого вони з’являються

Розтяжки – поширена проблема серед жінок. Одна з областей нашого тіла, яка максимально їм піддана – це стегна. Існує велика кількість причин, за якими на нашому тілі з’являються розтяжки, але незалежно від чинника, який спровокував їх, питання, як прибрати розтяжки на стегнах, буде актуальним для всіх. Розглянемо, які методи для цього можна використовувати.

Розтяжки на стегнах: причини

Розтяжки або стриї являють собою внутрішні розриви шкіри, що відбуваються із-за браку її еластичності. Спочатку вони проявляються як червоні смужки, а потім перетворюються на білі рубці, схожі зі шрамами. Найчастіше від розтяжок страждають місця, в яких шкіра сильно натягнута. В основному це живіт, груди, сідниці, а також стегна.

Існує кілька основних факторів, від чого з’являються розтяжки на стегнах:

  • вагітність;
  • різкі зміни маси тіла – як для схуднення, так і різкий набір ваги;
  • порушення ендокринного характеру, гормональні збої;
  • порушений кровообіг тканин;
  • спадкова схильність;
  • нестача в організмі білка;
  • зневоднення організму;
  • натяг шкіри при активних заняттях спортом і наборі м’язової маси.

Розтяжки можуть з’явитися в підлітковому віці. Причина цього в тому, що організм активно росте, а от шкіра розтягуватися за ним не встигає.

Великі і розташовані горизонтально розтяжки на стегнах можуть говорити про гормональні збої. У цьому випадку рекомендується відвідати ендокринолога і пройти обстеження.

Розтяжки – характерна проблема для вагітних жінок, так як в процесі виношування малюка вони сильно набирають вагу.

При неправильному харчуванні шкіра втрачає еластичність і може рватися навіть при мінімальних навантаженнях. Щоб запобігти застійні процеси в підшкірно-жировому шарі, і забезпечити тим самим профілактику розтяжок, потрібно займатися спортом.

Однак і серед спортсменів розтяжки є непоодинокою проблемою, особливо якщо м’язи у них різко збільшуються в об’ємі. Схильність до розтяжок може передаватися у спадок, тому ті, у кого вона є, повинні особливо уважно поставитися до питання їх профілактики.

Дивіться також  Розтяжки на попі: як прибрати і що зробити, щоб вони не з'являлися

Неправильне харчування, нестача білка і зневоднення організму – також досить популярна причина розтяжок. Це провокує пересихання шкірного покриву і втрату ним своєї еластичності.