Целюліт у чоловіків: чому зявляється і як позбутися

Боротьба з целюлітом у чоловіків ґрунтується на розумінні причин захворювання і правильній профілактиці. Консервативне лікування, тим більше – хірургічне втручання, є крайніми заходами. Більшість чоловіків навіть не замислюється про те, чи буває у них целюліт? А даремно! Як це ні дивно, але ця, здавалося б, суто жіноча проблема повинна турбувати їх так само, як і представниць прекрасної статі.

Боротьба з целюлітом у чоловіків ґрунтується на розумінні причин захворювання і правильній профілактиці. Консервативне лікування, тим більше – хірургічне втручання, є крайніми заходами.

Більшість чоловіків навіть не замислюється про те, чи буває у них целюліт? А даремно! Як це ні дивно, але ця, здавалося б, суто жіноча проблема повинна турбувати їх так само, як і представниць прекрасної статі. Особливо з урахуванням того, як самі чоловіки ставляться до целюліту. Жіночому, природно.

Для довідки: сьогодні майже кожен третій повнолітній чоловік має целюлітні скупчення, але рідко хто про це здогадується. Інша справа, що зустрічаються подібні скупчення значно рідше, ніж у жінок (тут можна говорити про 80 і більше відсотках) та обумовлені дещо іншими чинниками.

Про них, а також про симптоматиці захворювання і способів його лікування, ви дізнаєтеся з нашого огляду.

Дивіться також  Як схуднути на 20 кг: реальні поради по харчуванню та спорту, огляд кращих дієт