Гуарчибао (Guarchibao FatCaps) для схуднення: склад, застосування, протипоказання

Чи варто купувати засіб для схуднення Guarchibao FatCaps: аналізуємо склад препарату та ступінь його ефективності. Інструкція по застосуванню і протипоказання. Бади, знижують вагу і схожі один на інший за складом, переповнюють ринок.

Чи варто купувати засіб для схуднення Guarchibao FatCaps: аналізуємо склад препарату та ступінь його ефективності. Інструкція по застосуванню і протипоказання.

Бади, знижують вагу і схожі один на інший за складом, переповнюють ринок. Їх асортимент такий широкий, а різниця між ними така мала, що важко виділити якісь з них. Але деяким вдається вийти на перші позиції по продажах. В останній рік ажіотаж спостерігається навколо Гуарчибао (Guarchibao). Спочатку може здатися, що це звичайна біодобавка для схуднення, але при більш уважному вивченні стає ясно, чому люди довірилися саме цьому бренду.

Що це таке

Повна назва препарату — FatCaps Guarchibao (ФатКапс Гуарчибао). Форма випуску — саше. При розведенні порошку водою виходить напій, який при регулярному вживанні сприяє активному схудненню. Запах нейтральний, не відчувається. Смак незвичайний, трохи з гіркуватістю, має різні відтінки:

 • малина;
 • вершки і ваніль;
 • ананас.

Препарат є аналогом БАДа, розробленого в Ізраїлі і Швейцарії. Проводиться на території Росії різними ТОВ, найчастіше — Біо Техно Фуд і ГенетикЛаб. З квітня 2018 року в першій компанії проводиться ребрендинг: було вирішено, що продукт під такою назвою більше випускатися не буде. Йому на заміну прийде Гарденин максимально схожого складу. Генетик Лаб, судячи з документів, продовжить виробництво Guarchibao до 2019 року.

Є сертифікат якості і безпеки, що дозволяє продавати його в аптеках.

За останній рік засіб для схуднення Guarchibao FatCaps стало хітом продажів, що пояснюється вмілій маркетинговою політикою виробника. Але що ж щодо його ефективності?

Механізм схуднення

Як діє Гуарчибао? За заявами виробників він:

 • нормалізує травлення;
 • прискорює обмін речовин;
 • сприяє розщепленню жирових відкладень;
 • блокує відчуття голоду;
 • володіє легким проносним ефектом;
 • має сечогінну дію;
 • покращує настрій, позбавляє від депресивних думок, тим самим виключаючи ризик компульсивного переїдання.

Випивши такий коктейль, люди на весь день заряджаються енергією, менше хочуть їсти, не думає постійно про їжу. В цьому і полягає основний ефект препарату. Крім цих властивостей, йому приписуються та інші, спрямовані на оздоровлення організму:

 • нормалізація кишкової мікрофлори;
 • профілактика остеопорозу та онкологічних захворювань;
 • зміцнення імунітету;
 • контроль цукру і холестерину в крові;
 • поліпшення стану шкіри;
 • омолодження.

Однак настільки широкий спектр корисних властивостей документально не підтверджено, подібні дослідження не проводилися. Тому купувати його варто виключно для схуднення, не особливо сподіваючись на те, що він попутно позбавить вас від прищів і вилікує від цукрового діабету.

Склад

Можна припустити, що у Guarchibao унікальний склад, і саме їм продиктований такий попит. Однак при знайомстві з ним бачимо все ті ж екстракти екзотичних рослин, які є основою ще з десятка Бадів для схуднення.

Назва Гуарчибао відображає трехкомпонентность складу:

 • гуар — гуарана;
 • чі — чіа;
 • бао — баобаб.

Так, склад натуральний, цікавий, але далеко не новий. Гуарана входить практично в усі біодобавки для схуднення. Насіння чіа можна знайти в Gardenin FatFlex, Едемському саду, а кору баобаба — в BaobabLife, Модельформе та інших засобах. Чим же вони такі хороші?

Основний склад

Гуарана

Бразильська ліана, в якій кофеїну міститься в 2 рази більше, ніж у каві. Це відкриття дозволило багатьом розробникам включати її екстракт засоби для схуднення. Він забезпечує організм енергією на весь день, що знижує обсяги споживаної їжі. Прискорює обмінні процеси, в тому числі ліполіз — під його дією розщеплення жирових клітин відбувається максимально швидко. Має слабкий сечогінний ефект. Найголовніше — гуарана дарує гарне самопочуття і прилив сил, які змушують забувати про їжу.

Баобаб

Африканське дерево, кору якого здавна використовували для лікувальних цілей. Місцеве населення спалює її і золу застосовує при застуді, лихоманці, астмі, серцевих нападах і дизентерії. Вчені не залишили ці факти без уваги і піддали баобаб численним дослідженням. Більша частина корисних властивостей підтвердилася. Виробники ж Бадів вхопилися за інші отримані попутно результати, які свідчили, що кора цього дерева:

 • природний енергетик, підвищує витривалість;
 • прискорює спалювання жирів в якості додаткового засобу (на тлі дієти, тренувань або прийому більш потужного препарату);
 • пригнічує апетит;
 • підвищує еластичність шкіри, що попереджає появу розтяжок і обвисаний навіть при різкому схудненні.
Дивіться також  Здорове харчування для схуднення: правила, меню на тиждень, рецепти

Шрот чіа

Шрот — концентрат. Чіа — мексиканська спеція, насіння іспанського шавлії. Екстракт являє собою харчові волокна. Під дією рідини вони збільшуються в об’ємі в 9 раз, перетворюючись в гелеподібну субстанцію. Потрапляючи в ШКТ у вигляді коктейлю, вони розбухають і на кілька годин «обманюють» центри мозку, відповідальні за насичення, змушуючи їх «думати», що шлунок повний. Завдяки цьому, голод не відчувається. Сповільнюється всмоктування вуглеводів. Присутній незначний проносний ефект. Відбувається очищення кишечника від шкідливих продуктів розпаду.

Детальніше про це рослинному концентраті, читайте в статті: «Насіння чіа для схуднення».

Додатковий склад

Крім цих інгредієнтів, які активно рекламуються як основний склад Гуарчибао, на упаковці знаходимо повний список компонентів:

 • фруктоза;
 • соєвий ізолят;
 • багато різної «хімії»: хлорид калію, трикальція фосфат, діоксид кремнію, альгінат натрію, казеїнати натрію і кальцію, оксид магнію;
 • мальтодекстрин, яблучний пектин;
 • похідні злакових (вівса і пшениці);
 • ароматизатори (в залежності від смаку);
 • гуарова і конжаковая камеді;
 • мінеральний комплекс «Аквамин F» (налічує 72 найменування), комплекси мінералів, амінокислот і вітамінів;
 • порошковий лецитин, гуміарабік, папаїн, бромелайн, карагенан, таурин.

Цей список викликає багато питань.

Чого більше: натуральних інгредієнтів чи хімії?

Всі знають принцип побудови списку інгредієнтів у складі будь-якого препарату. На першій сходинці — речовина, якого в ньому найбільше, а далі — по зменшує. У Гуарчибао максимальний відсоток вмісту в фруктози. Продукт не синтетичний, іноді навіть корисний, але тільки не для схуднення. Це цукор, який сприяє набору ваги, а не його зниження.

Смак препарату має різні відтінки, можна вибрати: ананас, малину, вершки і ваніль

Чіа на другому місці, порошок та волокна баобаба — десь в середині списку, а екстракт насіння гуарани — і зовсім в кінці. Як же бразильська ліана може подарувати енергію на весь день, якщо її зміст настільки мало?

Мінерально-вітамінний комплекс — це ж корисно?

Мінералів і вітамінів в Guarchibao в надлишку. Так, для тих, хто худне організму вони необхідні. Питання в іншому. Знаменитий комплекс «Аквамин F», що входить до складу багатьох Бадів, заповнює добову норму майже всіх мінералів. Він містить 72 найменування. Так навіщо ж виробники додатково включають цілий комплекс мінералів, прописаний у складі окремо? Причому без вказівки, що саме в нього входить. Перерахування вітамінів теж відсутня.

Навіщо потрібні інші інгредієнти?

«Хімія» у складі Гуарчибао — не що інше як консерванти, які забезпечують збереження продукту на протязі 2 років. Так як у препарату є сертифікат якості, не варто боятися: їх концентрація не перевищує норму. Хоча саме вони стають причиною зашлакованості організму, так як містяться практично у всіх магазинних продуктах, які ми вживаємо в їжу.

Харчові добавки: соєвий ізолят, гуміарабік, лецитин — відповідають за консистенцію препарату. Вони не беру участь в процесі схуднення.

Вуглеводи: мальтодекстрин, камедь — насторожують, так як провокують сплеск цукру в крові. Якщо врахувати велику кількість фруктози в складі, стають зрозумілими прилив енергії і блокування голоду на час. Але для організму такий механізм схуднення не є корисним. Це робить препарат недоступним для діабетиків.

Бромелайн — відомий жіросжігателя. Незрозуміло, для чого він тут потрібен, якщо виробник заявляє, що цю функцію в Гуарчибао виконують баобаб і гуарана. Те ж саме і з таурином — це амінокислота, що має властивості енергетика. Вона надає сильну навантаження на серцево-судинну систему. Навіщо включати її до складу, якщо в ньому і так багато кофеїну?

Виходить, що виробник «підстрахував» всі свої екзотичні екстракти, дія яких піддається офіційною медициною сумніву, більш перевіреними речовинами:

 • жир спалює бромелайн, а не тільки баобаб з гуараною;
 • енергії надає таурин, а не тільки кофеїн з бразильської ліани;
 • тривале насичення забезпечує яблучний пектин, а не тільки розбухаючі волокна насіння чіа.

Але незважаючи на настільки неоднозначний склад, саме він робить честь цього препарату. По-перше, він все-таки буде спалювати жир, постачати енергією і блокувати голод. По-друге, це один з небагатьох Бадів, в якому детально розписані інгредієнти. Людина бачить, що він буде споживати, і знає, що нічого надекстримального і смертельно небезпечного в ньому немає.

Переваги

 • Доступність: це один з небагатьох препаратів для схуднення, який можна не тільки замовити онлайн, але і купити в аптеці.
 • Безпека: має необхідну сертифікацію на відповідність якості. Є скани документів, що підтверджують це.
 • Відкритість перед покупцями: детально розписаний складу.
 • Ефективність: звичайно, позбавитися від 12 кг за місяць, як заявлено в рекламі, навряд чи вийде без спорту і правильного харчування, але при грамотному застосуванні схуднення на 4-5 кг можливо.
 • Ціна: цілком прийнятна.
Дивіться також  Трави для очищення організму: списки, рецепти, правила застосування

Недоліки

У Guarchibao три основних недоліки.

Перший вже був детально розписаний: його склад, на відміну від розрекламованої інформації, далеко не 100% натуральний.

Другий — протипоказання, про які виробник не пише в інструкції. Вказується тільки один фактор, який може перешкодити схудненню з допомогою цього БАДа, — індивідуальна непереносимість. Дійсно, екзотика (мексиканські насіння чіа, бразильська гуарана, африканський баобаб) цілком може викликати алергічну реакцію, так само як і велика кількість хімічних і синтетичних речовин у його складі. Але цим можливу шкоду препарату не обмежується.

Медики попереджають, що подібні Бади не рекомендовані для вживання при наявності таких захворювань і станів, як:

 • проблеми з нирками: недостатність, пієлонефрит, полікістоз, камені, нефроптоз (за сечогінний ефект гуарани);
 • патології ШЛУНКОВО-кишкового тракту: виразка, панкреатит, гастрит, коліт (за проносного дії препарату);
 • вагітність, лактація (немає даних про вплив Гуарчибао на внутрішньоутробний розвиток плоду і склад грудного молока, тому, щоб уникнути ускладнень краще не ризикувати);
 • цироз (проносний ефект кошти збільшує навантаження на печінку);
 • камені в жовчному міхурі (гуарана володіє сечогінним ефектом);
 • підвищена температура (енергетики протипоказані при спеці);
 • гіпертонія;
 • цукровий діабет.

Третій недолік — побічні ефекти, про які в інструкції не сказано ні слова. На практиці ж є велика кількість відгуків, в яких люди скаржаться на погіршення самопочуття після початку прийому. Найчастіше спостерігається біль у животі. Вона може бути слабо вираженою і короткочасної, що дозволяє продовжити курс схуднення. Але нерідко вона відрізняється такою силою, що людям доводиться припинити вживання напою. Крім цього, відзначаються:

 • головні болі і запаморочення (дію енергетиків);
 • перепади настрою: після вживання напою енергії вистачає на 2-3 години, а потім з’являється слабкість, сонливість, апатія, зниження працездатності, напади дратівливості і гніву;
 • кишкові розлади: нудота, блювання, діарея;
 • зневоднення;
 • тремор кінцівок.

Чому при наявності сертифіката про безпеку Гуарчибао його застосування провокує подібні побічні ефекти? Причин може бути багато: недотримання протипоказань, безконтрольний прийом не по інструкції, індивідуальні особливості організму, в силу яких якісь компоненти занадто потужно впливають на його слабкі місця.

Щоб уникнути побічних ефектів, рекомендується попередньо пройти обстеження для виявлення протипоказань та порадитися з фахівцем (лікарем або дієтологом) про доцільність прийому даного препарату.

Особливості застосування

Спосіб застосування препарату описаний на тильній стороні упаковки

Інструкція

Офіційна інструкція по застосуванню коротко описує, як правильно приймати Гуарчибао, щоб схуднення було максимально ефективним:

 • За 15-30 хв до прийому випити склянку звичайної води кімнатної температури.
 • Вміст саше висипати в склянку.
 • Залити 150 мл рідини. Виробники рекомендують використовувати воду, йогурти, коктейлі, соки, молоко, чай.
 • Ретельно розмішати. Краще робити це в шейкері.
 • Випити або додати отриманий розчин в мюслі, кашу, тісто для випічки, салат (в якості заправки), соуси.
 • Через 15-30 хв після прийому випити склянку звичайної води кімнатної температури.
 • Добовий об’єм випитої води повинен бути не менше 3 л. Це збільшує ступінь розбухання харчових волокон, що забезпечує більш тривале насичення.
 • 1 саше — 1 раз в день, в будь-який час доби.
 • Напій краще пити за годину до їжі або тренування.
 • Коктейль може замінити будь-який прийом їжі.
 • Простий спосіб застосування — ще одне безперечне достоїнство Guarchibao. Програма схуднення розрахована на 1 місяць за наступною схемою: 5 днів (з понеділка по п’ятницю включно) — прийом коктейлю, 2 дні (субота і неділя) — відпочинок від нього. І так 4 рази.

  Додаткові рекомендації

  Розчиняйте порошок у воді, а не в інших рекомендованих виробниками рідинах. Так він буде більш ефективним.

  Розділіть вміст саше на 2 рази — ранок та обід, розчиняючи його в 100 мл води. Це знизить концентрацію розчину, а значить, він буде не так агресивно впливати на шлунок та інші органи. Плюс мінімізує ризик побічних ефектів.

  Дивіться також  Масаж живота для схуднення в домашніх умовах: відео уроки

  Правильне дробове або роздільне харчування укупі з біодобавкою дозволить скинути за тиждень не 3, а 5 кілограмів. Їжте строго по годинах невеликими порціями, але частіше. Бажано користуватися таблицею сумісності продуктів. Заміна коктейлем одного із прийомів їжі (будь-якого, крім вечері) знизить добову калорійність раціону. Дієти не рекомендовані.

  Гуарчибао і спорт сумісні. Їх тандем не тільки сприяє схудненню, але і формування красивої фігури. Енергетичний коктейль збільшує витривалість, завдяки чому зростає ефективність тренувань. Випивайте його за 30-60 хв до заняття. Це можуть бути і кардіо і силові навантаження.

  Не допускайте помилок!

  Вживання 3 рази (= 3 саше) в день (така рекомендація є на кількох сайтах) — небезпечно для здоров’я. Вечірній прийом загрожує безсонням за утримання великої кількості кофеїну. Неправильний питний режим призводить до зневоднення організму.

  Без рухової активності і правильного харчування Guarchibao може не дати ніякого ефекту.

  Замовлення через Інтернет збільшує ризик придбання підробки — краще купувати препарат в аптеках. Бажання заощадити змушує людей купувати підробки Гуарчибао за копійки (98 руб. за 1 саше), хоча офіційна ціна на цей препарат — не менше 980 руб. за упаковку з 5 саші.

  Аналоги

  У вигляді саше з порошком для приготування коктейлю випускаються і інші Бади для схуднення з подібним складом:

  • DietDrink: кактус, гарцинія, гуарана;
  • Слиммер: амарант, м’ята, ромашка, насіння чіа, овес, золототисячник, дягель, звіробій;
  • Турбослім експрес-схуднення: гуарана, гарцинія, морські водорості, кукурудзяні рильця, сенна, опунція і ін;
  • La Vita Vita: папайя, овес, годжі, амарант, зародки пшениці;
  • Eatless new: яблуко, зелений чай;
  • Турбофит: трибулус, родіола рожева, пуерарія мирифика, кактус опунція, касія, помаранча;
  • XLS Medical: кактус опунція.

  Міф або правда

  Гуарчибао викликає ряд сумнівів щодо ефективності і безпеки. Приймаючи рішення про його покупку, варто звернути увагу на наступні факти.

  На численних сайтах представлені сертифікати якості максимально схожі по дизайну шаблону, але з різною текстової «начинкою». Вони різняться назвами виробників та лабораторій, що проводили випробування на відповідність якості. Це наводить на думку про підробку. З іншого боку, не будь у Гуарчибао подібної паперу, його б не продавали в аптеці.

  Ті самі скани сертифікатів якості та безпеки Гуарчибао

  Склад засобу далеко не такий натуральний, як заявляється в яскравою і красивою рекламі.

  Сумніватися в якості Guarchibao FatCaps змушують такі моменти:

  • наявність величезної кількості сайтів за його продажу: всі яскраві, барвисті, схожі за дизайном;
  • відгуки та фотографії до і після нереальних людей;
  • ціна, типова для таких препаратів, — 998 руб. за акції;
  • реклама складу екстрактів екзотичних рослин, які є основою ще пари десятків подібних засобів;
  • недостатність інформації про реальні протипоказання і можливі побічні ефекти.

  Все це змушує задуматися. Але все-таки він відрізняється наявністю документів, що дозволяють продавати його в аптеках, і відкритим списком цього складу, який дійсно має сприяти схудненню.

  Питання і відповіді

  Випускаються таблетки Guarchibao FatCaps?

  Немає. Єдина форма випуску — саше.

  Останнім часом почастішали розповіді, що навіть в аптеці можна придбати підробку. Чи це можливо?

  Такі відгуки, насправді, заполонили Інтернет. Однак достовірних фактів немає. Все-таки купувати БАД в аптеці набагато безпечніше, ніж онлайн.

  Як замовити через Інтернет?

  Заходьте на один з численних сайтів (на жаль, ніхто вам точно не скаже, який з них є по-справжньому офіційним), заповнюєте форму. Вам передзвонить оператор, консультує і уточнює дані. Доставка поштою або кур’єром. Оплата зазвичай при отриманні.

  На скільки розрахована одна упаковка?

  В одній упаковці 5 саше — на один тиждень.

  Скільки коштує повний курс схуднення?

  Повний курс схуднення — 1 місяць. Для цього потрібно придбати 4 упаковки по 998 руб. Кінцева вартість — 3 992 руб.

  Сумісний Guarchibao FatCaps з алкоголем?

  Виробники не рекомендують таке поєднання. Це цілком зрозуміло вмістом у препараті природних енергетиків, які несумісні з алкогольними напоями.

  Незважаючи на ажіотаж навколо Гуарчибао, він все ж залишається лише біодобавкою, ефективність якої буде завжди викликати сумніви навіть при наявності відповідних документів. Але вибір за вами, позитивних відгуків теж вистачає.

  Хочете дізнатися, як за допомогою препаратів позбутися від локальних жирових відкладень (стегна, боки, руки)? Читайте наш огляд: «Ліполітікі для схуднення».