Гуарчибао (Guarchibao FatCaps) для схуднення: склад, застосування, протипоказання

Чи варто купувати засіб для схуднення Guarchibao FatCaps: аналізуємо склад препарату та ступінь його ефективності. Інструкція по застосуванню і протипоказання. Бади, знижують вагу і схожі один на інший за складом, переповнюють ринок.

Чи варто купувати засіб для схуднення Guarchibao FatCaps: аналізуємо склад препарату та ступінь його ефективності. Інструкція по застосуванню і протипоказання.

Бади, знижують вагу і схожі один на інший за складом, переповнюють ринок. Їх асортимент такий широкий, а різниця між ними така мала, що важко виділити якісь з них. Але деяким вдається вийти на перші позиції по продажах. В останній рік ажіотаж спостерігається навколо Гуарчибао (Guarchibao). Спочатку може здатися, що це звичайна біодобавка для схуднення, але при більш уважному вивченні стає ясно, чому люди довірилися саме цьому бренду.

Що це таке

Повна назва препарату — FatCaps Guarchibao (ФатКапс Гуарчибао). Форма випуску — саше. При розведенні порошку водою виходить напій, який при регулярному вживанні сприяє активному схудненню. Запах нейтральний, не відчувається. Смак незвичайний, трохи з гіркуватістю, має різні відтінки:

  • малина;
  • вершки і ваніль;
  • ананас.

Препарат є аналогом БАДа, розробленого в Ізраїлі і Швейцарії. Проводиться на території Росії різними ТОВ, найчастіше — Біо Техно Фуд і ГенетикЛаб. З квітня 2018 року в першій компанії проводиться ребрендинг: було вирішено, що продукт під такою назвою більше випускатися не буде. Йому на заміну прийде Гарденин максимально схожого складу. Генетик Лаб, судячи з документів, продовжить виробництво Guarchibao до 2019 року.

Є сертифікат якості і безпеки, що дозволяє продавати його в аптеках.

За останній рік засіб для схуднення Guarchibao FatCaps стало хітом продажів, що пояснюється вмілій маркетинговою політикою виробника. Але що ж щодо його ефективності?

Дивіться також  Маски для схуднення особи: особливості застосування і рецепти