Вправи для живота після пологів: схуднення і підтяжка преса

Вагітність і пологи – це, звичайно, завжди приємні події, але для жіночого організму це стрес. Багато жінок скаржаться на те, що після пологів живіт втратив еластичність, та й зайвих кілограмів додалося. Пов’язано це з тим, що у другій половині вагітності плід активно зростає, а м’язи живота розслабляються, а потім розходяться, втрачаючи свою колишню пружність. Звичайно, молодій мамі хочеться повернути тонку талію і плоский підтягнутий животик. І це цілком реально. Досить регулярно присвячувати трохи часу собі, виконуючи нескладні вправи для живота після пологів, які допоможуть вам швидко прийти у форму.

Особливості виконання вправи після пологів

Багатьом цікаво, коли можна починати виконувати вправи для схуднення живота після пологів. Фахівці в основному радять приступати до них не раніше, ніж через 4-6 тижнів, якщо ви народжували природним шляхом, і не раніше, ніж через пару місяців, якщо довелося робити кесарів розтин. Є й інші думка: якщо пологи були природними і пройшли без ускладнень, можна починати вправи після пологів для підтяжки живота вже через пару тижнів. Але це все орієнтовні строки, бажано проконсультуватися з фахівцем, який підкаже, коли можна починати займатися конкретно у вашому випадку.

Щоб вправи на прес після пологів дозволили швидко знайти гарну талію, плоский живіт і підтягти м’язи, рекомендується тренуватися щодня, бажано 2-3 рази на добу. Коли бажані результати будуть досягнуті, для підтримки форми буде достатньо виконувати вправи 3-4 рази в тиждень.

Те, наскільки ефективними будуть вправи, щоб прибрати живіт після пологів, буде залежати від частоти їх виконання і кількості повторень. Фахівці радять виконувати їх 1-4 рази в день по максимуму в швидкому темпі, з максимальною тривалістю першого підходу. Виснажувати себе тренуваннями, якщо ви недавно народили, не треба. В іншому випадку в м’язах може накопичуватися молочна кислота, яка, потрапляючи з кров’ю в грудне молоко, погіршує його смак і зменшує кількість, провокуючи гипогалактию. Через це дитина може відмовитися від грудей, що стане причиною серйозних проблем. Бо поки ви годуєте малюка грудьми, постарайтеся виконувати вправи для преса після пологів в більш щадному режимі. Витримуйте середній темп, починайте повторювати кожну вправу 2-3 рази, поступово збільшуючи кількість до 20.

Дивіться також  Як прибрати ікри на ногах: жир і накачані м'язи

Через 1,5 – 2 місяці регулярних занять ви помітите, що животик став пружним і підтягнутим.

Ви можете покращити результати, доповнивши вправи спортивної ходьбою, дихальною гімнастикою, танцями, плаванням і різними видами фітнесу. Також варто звернути увагу на вправи для ніг і сідниць, які також передбачають напруга м’язів живота.