Чим замінити мясо в харчуванні при вегетаріанство: списки продуктів, рекомендації

Дізнайтеся, чим можна замінити мясо вегетаріанцеві в харчуванні, щоб не виявилася нестача корисних вітамінів і мікроелементів. Списки можливих продуктів. Вегетаріанське харчування дуже часто дорікають у неповноцінність та незбалансованість.

Дізнайтеся, чим можна замінити м’ясо вегетаріанцеві в харчуванні, щоб не виявилася нестача корисних вітамінів і мікроелементів. Списки можливих продуктів.

Вегетаріанське харчування дуже часто дорікають у неповноцінність та незбалансованість. У ньому відсутні м’ясо і риба — джерела великої кількості вітамінів і мікроелементів. У суворих веганів ситуація сама проблемна, так як доводиться відмовлятися від яєць і молочних продуктів, а це мінус ще кілька нутрієнтів, необхідних організму. Однак їх дефіциту можна уникнути, якщо правильно спланувати дієту і замінити їжу тваринного походження рослинною, яка буде схожа з нею набором потрібних поживних речовин.

До вирішення проблеми є два практичних підходу. По-перше, оцінюється харчова цінність м’яса і риби з точки зору змісту поживних речовин, а потім підбираються рослинні продукти, заповнюють брак кожного з них окремо. По-друге, дієтологи вже давно з’ясували, які фрукти, овочі та злакові по своїй харчовій цінності максимально схожі на продукти тваринного походження і можуть зайняти їх місце.

Дивіться також  Мята для схуднення: способи і правила застосування, рецепти