Чищення печінки Алохолом: характеристика препарату, 2 схеми прийому, протипоказання

Застосування Аллохолу для чищення печінки: механізм дії препарату, показання, протипоказання. Опис методик: класична і по схемі за 14 днів. Людина — досконала біологічна система, у якій чітко працюють механізми захисту від несприятливої дії зовнішнього середовища.

Застосування Аллохолу для чищення печінки: механізм дії препарату, показання, протипоказання. Опис методик: класична і по схемі за 14 днів.

Людина — досконала біологічна система, у якій чітко працюють механізми захисту від несприятливої дії зовнішнього середовища. Провідну роль в них відіграє печінка. Щодня вона перекачує до 400 літрів крові, нейтралізуючи величезна кількість шкідливих речовин, що надходять з їжею, повітрям, водою. Періодично цього важливого органу потрібно робити розвантаження. У медицині існує безліч рецептів. Ми розповімо, як проводять чистку «Алохолом».

Довідка з фізіології

Для кращого розуміння принципів очищення, важливо знати, як влаштована і працює печінка. Це складна система, складається з комплексу клітин (гепатоцитів), судин (артеріальних і венозних) і жовчовивідних проток. Всередині клітин містяться і виробляються біологічно активні речовини, що дозволяють виконувати наступні функції:

  • Дезінтоксикація (знешкодження) шкідливих речовин. Для цього в гепатоцитах існує цілий арсенал хімічних сполук. Печінка не даремно називають «біохімічною лабораторією організму.
  • Вироблення травних ферментів, без яких неможливо розщеплення складних речовин їжі. Це насамперед жовч, яка надходить у тонкий кишечник і бере участь у всіх процесах травлення.
  • Участь в ендокринній регуляції (синтез деяких гормонів).
  • Забезпечення обміну речовин (білкового, жирового, вуглеводного).
  • Захист — участь у фагоцитозі (поглинання і знешкодження чужорідних агентів).

Це тільки основні обов’язки печінки. Насправді їх набагато більше. Якщо злагоджена робота гепатоцитів порушується, страждають функції всього організму. Для профілактики перевантаження органу використовують очищення «Алохолом».

Дивіться також  Їдять вегетаріанці рибу: різні точки зору, доводи за і проти