Як підтягнути шкіру на животі після схуднення або пологів: крему, масла, обгортання

В’яла і обвисла шкіра на животі виглядає негарно і заважає носити відкритий одяг. Проблема ця стосується не тільки повних, навпаки, досить часто з нею стикаються дівчата, які скинули досить значну вагу. Також таке явище нерідко виникає у нещодавно народили жінок, оскільки в процесі виношування малюка живіт спочатку сильно набирає в обсязі, а після він різко зменшується. Тим, хто зіткнувся з цією неприємністю, важливо знати, як підтягнути шкіру на животі після схуднення. Існує велика кількість способів це зробити, і застосовувати їх краще в комплексі.

Як підтягти обвислі шкіру на животі: причини та способи боротьби

Спочатку потрібно розібратися, чому підтяжка шкіри на животі може бути потрібна в принципі. Популярні причини в’ялості в цій області – вже згадані нами пологи і швидке схуднення, а також різкий набір ваги, коли обсяги сильно змінюються. Також впливають на еластичність вікові зміни шкіри, неправильне харчування і нестачу активності, деякі проблеми зі здоров’ям.

Щоб підтягнути шкіру живота, потрібно багато в чому переглянути спосіб життя. Якщо у вас є зайва вага, ні в якому разі не можна скидати його різко – оптимальна втрата ваги складає 1 кілограм на тиждень. Якщо ви будете скидати більше, шкіра не буде встигати адаптуватися до змін і буде обвисати.

До в’ялості шкіри призводить переїдання, надлишок простих вуглеводів, шкідливих жирів. Потрібно їсти часто і потроху, пити багато води, будувати раціон на білках, складних вуглеводах, рослинної їжі – тобто, дотримуватися базових принципів правильного харчування.

Крім того не можна підтягнути шкіру живота без фізичної активності. Поширена помилка худнуть дівчат полягає в тому, що вони воліють кардионагрузку і не виконують силові вправи. У той же час для того, щоб тіло виглядало гармонійно, важливо поєднувати два цих складових. Силове навантаження потрібна якраз для того, щоб підтягти тіло, зробити його пружним, попередити відвисання при схудненні.

Дивіться також  Види вегетаріанства: короткий огляд, таблиця, плюси і мінуси

Які ж вправи допоможуть підтягнути шкіру на животі після схуднення або пологів? Насамперед, це всіляка опрацювання преса: прямі, зворотні, подвійні, косі скручування, підйоми корпусу і будь-які інші вправи, які зазвичай використовуються для формування виражених м’язів живота. Корисна і статичне навантаження, наприклад, «планка», яку потрібно тримати не менше 30 секунд, з часом збільшуючи кількість.

Ще один відмінний спосіб підтягнути шкіру на животі в домашніх умовах – це крутіння обруча. Воно допомагає поліпшити кровообіг, підтягнути ослаблені м’язи живота і поліпшити стан шкіри в цілому. Особливо корисні обтяжені обручі з масажними кульками, оскільки вони поєднують як масажний ефект, так і фізичне навантаження, і такий подвійний ефект діє чудово. Крутити хула-хуп рекомендується щодня не менше 15 хвилин.

Якщо в крутіння обруча ви новачок, будьте готові до того, що спочатку з’являться синці, і ви будете відчувати дискомфорт. До цього просто потрібно звикнути, і з часом вправа даватиметься вам легко. Спочатку можна використовувати спеціальні мазі і крутити обруч не на голе тіло.