Тюбаж печінки: що це таке і як правильно зробити в домашніх умовах

Що таке тюбаж печінки, опис та підготовка до процедури, протипоказання. Алгоритм проведення класичного методу, спосіб Ільїної, спосіб з маслом і лимонним соком. Печінка людини – орган абсолютно унікальний.

Що таке тюбаж печінки, опис та підготовка до процедури, протипоказання. Алгоритм проведення класичного методу, спосіб Ільїної, спосіб з маслом і лимонним соком.

Печінка людини – орган абсолютно унікальний. Гепатоцити (печінкові клітини) при пошкодженнях здатні регенерувати або заміняться новими, що має величезне значення для збереження їх функцій. Однак звички і спосіб життя: рясне харчування, частий прийом медикаментів, пристрасть до кави і алкоголю, робота в шкідливих умовах, завдають відчутної шкоди, змушуючи клітини працювати з підвищеним навантаженням. Розвантажити і відновити пошкоджені гепатоцити допоможе тюбаж, процедура, яка при відсутності протипоказань повинна стати корисною звичкою.

Перш, ніж планувати будь-які оздоровчі процедури в домашніх умовах, потрібно порадитися з лікарем. Це обов’язкова умова гарного і безпечного результату. Якщо знехтувати візитом в поліклініку, ви ризикуєте все одно опинитися на прийомі, але вже на операційному столі до хірурга.

Дивіться також  Сережки для схуднення: золота голка Мухіної, магніти, правила застосування