Монастирський збір отця Георгія: склад, як заварювати і вживати, домашній рецепт

Допоможе монастирський збір отця Георгія схуднути? Зясовуємо сумнівні моменти. Коротка характеристика усіх 16-ти трав і рецепт домашнього приготування з зазначенням складу в грамах. Ставлення до фітозбори у більшості людей саме позитивне.

Допоможе монастирський збір отця Георгія схуднути? З’ясовуємо сумнівні моменти. Коротка характеристика усіх 16-ти трав і рецепт домашнього приготування з зазначенням складу в грамах.

Ставлення до фітозбори у більшості людей саме позитивне. Причин багато: натуральність, доступність, відносна безпека, можливість придбання в аптеці. Але не все так однозначно. Наприклад, останнім часом гучну славу здобув собі монастирський збір отця Георгія, про який на просторах Інтернету не вщухають суперечки.

З одного боку — багатообіцяюча реклама, наявність хороших відгуків і природний склад. З іншого — безліч сайтів, які називають себе офіційними, варіантів десять упаковок з різними інструкціями та випадки його застосування без досягнення будь-яких результатів.

Тому для початку дізнаємося максимум інформації про цей чудо-збір, а вже потім намагаємося з’ясувати, що це — блискучий маркетинговий хід чи все-таки стародавній рецепт, який прийшов з глибини віків і по-справжньому сприяє схудненню.

Дивіться також  Кільце для схуднення: дія, ефективність, правила носіння та бренди