Чищення печінки сорбітом: особливості процедури, плюси і мінуси, рецепти

Правильна чистка печінки — гарантія її безперебійного функціонування. Покрокове керівництво, як проводиться очищення сорбітом, плюс кілька рецептів. З-за неправильного харчування, загазованості повітря в мегаполісах і шкідливих звичок організм засмічується.

Правильна чистка печінки — гарантія її безперебійного функціонування. Покрокове керівництво, як проводиться очищення сорбітом, плюс кілька рецептів.

З-за неправильного харчування, загазованості повітря в мегаполісах і шкідливих звичок організм засмічується. Застій токсинів і шлаків в першу чергу відбувається в області печінки, так як саме вона виконує функцію фільтру, вбирающего в себе весь цей сміття. В такому стані вона вже не може повноцінно справлятися зі своїми функціями, і це загрожує інтоксикацією та безліччю захворювань. Тому медики наполегливо рекомендують регулярно чистити її. Це можна зробити навіть у домашніх умовах, причому доступними засобами. Зокрема, сорбітолом.

Сутність процедури

Далеко не всі можуть уявити, що таке чистка сорбітом, тому що ця речовина не має особливої популярності й не рекламується. Це порошок, який отримують в результаті гідратації глюкози. На його основі у фармакології виробляють аскорбінову кислоту та різні медичні препарати, а в харчовій промисловості — Бади.

Сорбітол (друга назва сорбіту) володіє жовчогінним ефектом — саме ця властивість дозволяє застосовувати його для очищення печінки. Проносна дія теж дає про себе знати — так що будьте готові до цього. Зате при правильно вибраному рецепті і грамотно які виконуються дозуваннях можна домогтися приголомшливих результатів:

  • від шлаків і токсинів повністю звільняються печінку, жовчні протоки і кров;
  • завдяки нормалізації кровообігу, безперебійно працює серце, тканини отримують кисень в необхідній кількості;
  • це покращує метаболізм і зокрема — ліполіз;
  • жирові запаси поступово розщеплюються, спостерігається стійке зниження ваги;
  • шкіра стає більш чистою.

Так що застосування сорбіту має суцільні плюси, і гріх цим не скористатися. Купити препарат можна в аптеці, віддавши за упаковку не більше $2.

Дивіться також  Магнезія для схуднення: способи застосування, протипоказання