Чому від пива росте живіт у чоловіків і жінок – основні причини

Такий термін, як «пивний живіт», знайомий всім. Не завжди він з’являється саме у любителів зловживати цим напоєм, хоча і досить часто, і багато звикли пов’язувати зайві жирові відкладення саме з ним. Але чи так це насправді, і росте живіт від пива? Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Що кажуть вчені?

Дослідники вже спробували знайти відповідь на питання про те, чому від пива росте живіт, і результати цього дослідження виявились досить несподіваними. Так, для початку японські вчені з’ясували, що середній об’єм талії у любителів пива становить 85,3 см, а ось у любителів інших спиртних напоїв, і навіть у тих, хто не п’є взагалі, він більше на кілька міліметрів. Досить дивно.

Вчені з Німеччини та Швеції теж розбиралися в цьому питанні. Спостерігаючи протягом певного часу за людьми, він встановили, що жирові відкладення на животі і стегнах ніяк не взаємопов’язані з вживанням алкогольних напоїв, зокрема пива.

Результати обох експериментів такі: живіт росте не від пива, а від неправильного харчування і способу життя в цілому, рідше – через спадкової схильності. Що стосується пристрасті до алкоголю, то він на фігуру практично не впливає. Проте все не так просто, адже багато хто дотримується думки, що від пива росте живіт, і певні підстави у цієї думки все ж є.

Дивіться також  Лінолева кислота для схуднення: ефективність, інструкція із застосування, протипоказання