Вуглеводи для схуднення: швидкі і повільні, ніж відмінності, списки продуктів

Чи можна використовувати для схуднення вуглеводи: їх роль в організмі, відмінності швидкі від повільних. Списки углеводосодержащих продуктів, зразкове меню дієти. Для тих, хто мріє бути стрункими, саме словосполучення «вуглеводи для схуднення» сприймається як щось парадоксальне.

Чи можна використовувати для схуднення вуглеводи: їх роль в організмі, відмінності швидкі від повільних. Списки углеводосодержащих продуктів, зразкове меню дієти.

Для тих, хто мріє бути стрункими, саме словосполучення «вуглеводи для схуднення» сприймається як щось парадоксальне. Адже більшість дієт засноване на їх відсутність або мінімальній кількості. Насправді такий підхід в корені невірний. Саме з-за цього раціон називають незбалансованим і шкідливим для здоров’я. Правильне ставлення до вуглеводомістких продуктів — ключ до безпечного і стабільного зниження ваги.

Дія на організм

При схудненні не можна виключати з раціону вуглеводи з тієї простої причини, що вони виконують в організмі життєво важливі функції:

  • є основним джерелом енергії;
  • утворюють клітинні оболонки;
  • очищають організм від шлаків (чим не плюс для схуднення, в противагу проносним);
  • захищають від вірусів і бактерій, зміцнюючи імунітет;
  • стабілізують роботу внутрішніх органів;
  • зміцнюють м’язи;
  • створюють відчуття ситості;
  • виключають післяобідню депресію, млявий стан, сонливість і втому.

Не дивно, що безуглеводные дієти закінчуються депресіями, нервовими зривами, зниженням імунітету і збоєм в роботі внутрішніх органів. Грамотні дієтологи ніколи не порадять такий тип голодувань.

Щоб не допустити переїдання, потрібно просто мінімізувати розміри порцій. А щоб приборкати калорійність углеводосодержащих продуктів, потрібно розмежовувати їх на корисні і шкідливі. Вживаємо більше перших, відмовляємося від других — і зниження ваги гарантовано!

Це цікаво. Вуглеводна їжа підвищує кмітливість. Зараз в США проводяться дослідження, як вона пов’язана з IQ людини. Є думка, що при постійному споживанні солодких продуктів (в помірних кількостях) його можна підвищити.

Дивіться також  Як прибрати обвислий живіт в домашніх умовах: вправи для підтяжки шкіри висячої