Дихальна гімнастика для схуднення живота і боків: вправи на відео та фото

Жирові відкладення в області живота і боків — проблема багатьох дівчат. Якщо немає часу на повноцінні тренування, то можна звернути увагу на такий варіант, як дихальна гімнастика для схуднення живота, який зажадає від вас тільки 15-20 хвилин вільного часу в день. Спеціально розроблені комплекси сприяють насиченню організму киснем і допомагають ефективно боротися із зайвою вагою і привести метаболізм в порядок.

Ефективність дихальної гімнастики

Дихальні вправи сприяють тому, що в організм потрапляє велика кількість кисню. Через шлунково-кишковий тракт краще перетравлює і засвоює їжу. Речовини вбираються повністю, в результаті метаболізм працює краще, а почуття голоду зменшується.

Велика кількість кисню дає можливість покращити роботу молекул АТФ, які сприяють розщепленню жирових клітин. Інший позитивний аспект такої гімнастики — заспокоєння нервової системи і боротьба зі стресом, що значно знижує ризик переїдання.

Регулярне застосування практики глибокого дихання допомагає нормалізувати метаболізм, роботу травної та нервової системи, допомагаючи нам худнути без особливих зусиль.

Дивіться також  Кращі вправи для зміцнення м'язів спини і хребта в домашніх умовах