Дихальна гімнастика для схуднення живота і боків: вправи на відео та фото

Жирові відкладення в області живота і боків — проблема багатьох дівчат. Якщо немає часу на повноцінні тренування, то можна звернути увагу на такий варіант, як дихальна гімнастика для схуднення живота, який зажадає від вас тільки 15-20 хвилин вільного часу в день. Спеціально розроблені комплекси сприяють насиченню організму киснем і допомагають ефективно боротися із зайвою вагою і привести метаболізм в порядок.

Ефективність дихальної гімнастики

Дихальні вправи сприяють тому, що в організм потрапляє велика кількість кисню. Через шлунково-кишковий тракт краще перетравлює і засвоює їжу. Речовини вбираються повністю, в результаті метаболізм працює краще, а почуття голоду зменшується.

Велика кількість кисню дає можливість покращити роботу молекул АТФ, які сприяють розщепленню жирових клітин. Інший позитивний аспект такої гімнастики — заспокоєння нервової системи і боротьба зі стресом, що значно знижує ризик переїдання.

Регулярне застосування практики глибокого дихання допомагає нормалізувати метаболізм, роботу травної та нервової системи, допомагаючи нам худнути без особливих зусиль.

Дивіться також  Калланетика: що це таке, користь занять