Як зменшити талію в домашніх умовах: секрети зірок

У всі часи тонка талія вважалася невід’ємним атрибутом красивої жіночої фігури. Як би не змінювалися ідеали жіночої краси від анорексичних діви Кейт Мосс до пишнотілу Кім Кардашьян, звабливий вигин талії завжди вважається модним і красивим. Саме тому дівчата йдуть на багато хитрощі, бажаючи зменшити об’єм талії. У хід йдуть дієти, вправи, різні обгортання і так далі. Ефективні прийоми «створення талії» можна запозичити у знаменитостей, адже ці жінки завжди на увазі, що за ними спостерігають мільйони очей, і виглядати бездоганно – це невід’ємна складова їх роботи. Бо якщо зараз ви шукаєте відповідь на питання про те, як зменшити талію в домашніх умовах дівчині, деякі хитрощі зірок можуть допомогти вам отримати відповідь на це питання.

1. Клаудіа Шиффер

Модельний бізнес дуже твердий у своєму ставленні до постаті, і Клаудіа Шиффер, у свій час одержала рекомендацію худнути від агентства, з яким працювала, змушена йти на ряд обмежень, щоб зберегти фігуру. Спеціально для неї була створена дієта, в якій основним компонентом є мінеральна вода.

Сніданок під час цієї дієти представлений одним вареним яйцем, обід – 200-грамова порція їжі з низьким вмістом вуглеводів і чашка чаю. Останній прийом їжі – полуденок, який з’їдається те ж, що і в обід. Вечеря в дієті відсутня.

Дієта Клаудії Шиффер передбачає, що щодня вам потрібно випивати велику кількість мінеральної води.

Дієта досить сувора, тому не можна дотримуватися її довше трьох днів і повторювати частіше, ніж дозволяється. Моделі в основному вдаються до неї перед важливими показами або фотосесіями. Таке харчування дозволяє Клаудії підтримувати ідеальні форми з спокусливими вигинами, а нам допомагає зрозуміти, як зменшити талію.

Дивіться також  Тренажери для схуднення живота і боків