Фейсбілдінг з Євгенією Баглик: найбільш затребувані вправи – відео

Більшість наших читачок напевно приділяють достатньо часу тренуванню власного тіла. А ось про особу багато хто з вас напевно забувають. Ні, мова зараз не про догляд за шкірою за допомогою кремів і масок. Ми говоримо саме про тренуванні лицьових м’язів, так званої гімнастики для особи, яку теж можна і потрібно робити. Ніякі креми не зможуть у повній мірі боротися з появою зморшок, мішків під очима, обвислих щік, другого підборіддя і інших “принад” старіння. А от вправи для особи — можуть!

Ця методика носить назву фейсбілдінг. У неї входять фітнес-заняття для різних груп м’язів, а також масажі — як лімфодренажні, так і пластичні. Для того, щоб успішно займатися фейсбілдингом, не потрібна спеціальна підготовка або якісь особливі умови. Додаткові пристосування та обладнання теж не потрібно. Все, що потрібно — бажання, терпіння і трохи вільного часу щодня. Не така вже й велика ціна за красу, чи не правда?

Існує безліч вправ для тренування лицьових м’язів, але самим популярним у нашій країні вважається курс “Фейсбілдінг з Євгенією Баглик”. Про це чудесне фітнес-тренера, а також про те, які чудеса творить фейсбілдінг для особи і вправи від Євгенії Баглик зокрема, ми сьогодні і поговоримо.

Євгенія Баглик: фейсбілдінг для всіх і кожного

Одного разу талановитий і досвідчений фітнес-тренер Євгенія Баглик задумалася: чому з ознаками старіння тіла можна боротися за допомогою спорту, а для корекції овалу обличчя і позбавлення від зморшок, як правило, використовують саму важку артилерію — уколи краси або, того хлеще, пластичну хірургію? Адже більшість таких процедур досить небезпечні, так і вічного результату не гарантують, скоріше навіть навпаки.

Дивіться також  Ранкова зарядка для літніх людей (жінок і чоловіків) - дивись і роби

Євгенія вирішила зібрати інформацію з цього питання і ретельно вивчити її. Вона детально дослідила будова кісток лицевого відділу черепа і м’язів, яким прикріплені до цих кісток, розташування лімфатичних вузлів і нервових закінчень. Так в результаті і з’явилася система вправ, розроблена особисто Євгенією. Але і на цьому фітнес-тренер не зупинилася — вона особисто випробувала всі вправи на собі, вибравши в результаті найбільш ефективні. Зараз відео з фітнесом для особи з Євгенією Баглик доступно в інтернеті — автор давно вже веде власний канал на Youtube, де ділиться своїми напрацюваннями з усіма бажаючими.

Чим допоможе відео “Фейсбілдінг з Євгенією Баглик”?

Щоб мотивувати вас зайнятися нескладної гімнастикою для особи, розповімо, чим гарний фейсбілдінг і які проблеми він здатний вирішити.

Як і будь-які інші м’язи, особові теж можна прокачати, зробити більш еластичними, щільними і сильними. При цьому не потрібно боятися, що особа покриється такими ж опуклостями, як тіло бодібілдера: м’язи обличчя дуже тонкі, тому довести їх до такого стану з допомогою вправ, просто-напросто неможливо. Крім того, ми ж не будемо піднімати особою важкі ваги, адже правда?

Отже, якщо ви будете регулярно виконувати , ефект не змусить себе чекати:

  • Покращиться тонус м’язів обличчя.
  • Овал обличчя і зона скул підтягнуться і візуально скорегують.
  • Колір обличчя стане більш здоровим — за рахунок поліпшення кровопостачання шкіри і тканин.
  • Підуть набряки, а разом з ними — і мішки під очима.
  • Зникне подвійне підборіддя.
  • Пропадуть зморшки біля очей, на лобі і навколо губ, розгладяться носогубні складки.
  • Губи стануть яскравішими і пухлее.
  • Зникне зайвий жирок на обличчі, підтягнеться шкіра після схуднення.
  • Ви станете візуально молодше на декілька років без пластики і уколів краси.
Дивіться також  Краща ранкова зарядка для жінок - вправи на ранок

Як бачите, простіше перелічити те, що не здатний зробити з вашим обличчям фейсбілдінг, ніж навпаки. Тому якщо ви досі сумнівалися, чи варта гра свічок, відповімо однозначно: так!

Фейсбілдінг для особи: відео з Євгенією Баглик

Тепер перейдемо безпосередньо до вправ. Але тут варто обмовитися відразу: щоб методика працювала, потрібно займатися цим регулярно. Тобто кожен день — приблизно по 20-30 хвилин, залежно від курсу. Перші результати з’являться не раніше, ніж через пару-трійку тижнів — до цього теж треба бути готовим.

Курс Євгенії Баглик — це безліч різних уроків для всіх частин обличчя. Приводити всі відеоуроки ми не будемо — вони є на офіційному каналі Євгенії в інтернеті. Пропонуємо вашій увазі найбільш поширені та ефективні — щоб ви не втрачали час дарма і відразу могли приступити до тренувань.

Почнемо з важкої артилерії. І це, безумовно, “Найбільш затребувані вправи. Фейсбілдінг з Євгенією Баглик” — восемнадцатиминутный урок, складений за заявками користувачів. Включає в себе п’ять найбільш запитуваних вправ: проти носогубних складок, для підтяжки шиї і другого підборіддя, для коригування області вилиць, для усунення набряклості під очима і “гусячих лапок”.

Якщо ви хочете пропрацювати не все обличчя, а тільки якусь конкретну його частину, варто придивитися до інших відеоуроків від Євгенії Баглик. Наприклад, для тих, хто “страждає” зморшками на лобі, є відмінне відео “Фейсбілдінг з Євгенією Баглик. Корекція зони чола”. Всього вісім хвилин щодня — і зморшок як не бувало!

Потрібно скорегувати нижню частину обличчя? Наступне відео від євгенії Баглик — це фейсліфтінг, не інакше. Крім жартів: результат від такої “підтяжки” буде не гірше, ніж від однойменної пластичної операції.

Дивіться також  Як підтягнути шкіру на руках дівчині в домашніх умовах

Ще один класний короткий відеоурок від Євгенії — “Універсальні вправи для будь-якої особи”. Підходить всім незалежно від статі, віку і масштабу трагедії:

Як бачите, помолодіти без пластики — реально, якщо взятися за справу з усією серйозністю і відповідальністю. Пробуйте — і обов’язково діліться думками у коментарях!