Фейсбілдінг з Євгенією Баглик: найбільш затребувані вправи – відео

Більшість наших читачок напевно приділяють достатньо часу тренуванню власного тіла. А ось про особу багато хто з вас напевно забувають. Ні, мова зараз не про догляд за шкірою за допомогою кремів і масок. Ми говоримо саме про тренуванні лицьових м’язів, так званої гімнастики для особи, яку теж можна і потрібно робити. Ніякі креми не зможуть у повній мірі боротися з появою зморшок, мішків під очима, обвислих щік, другого підборіддя і інших “принад” старіння. А от вправи для особи — можуть!

Ця методика носить назву фейсбілдінг. У неї входять фітнес-заняття для різних груп м’язів, а також масажі — як лімфодренажні, так і пластичні. Для того, щоб успішно займатися фейсбілдингом, не потрібна спеціальна підготовка або якісь особливі умови. Додаткові пристосування та обладнання теж не потрібно. Все, що потрібно — бажання, терпіння і трохи вільного часу щодня. Не така вже й велика ціна за красу, чи не правда?

Існує безліч вправ для тренування лицьових м’язів, але самим популярним у нашій країні вважається курс “Фейсбілдінг з Євгенією Баглик”. Про це чудесне фітнес-тренера, а також про те, які чудеса творить фейсбілдінг для особи і вправи від Євгенії Баглик зокрема, ми сьогодні і поговоримо.

Дивіться також  Вправи для розтяжки всього тіла: комплекс для домашніх умов