Фільми про анорексію для підлітків та їхніх батьків: рейтинг і короткий огляд кращих

Які документальні та художні фільми про анорексію можна подивитися підліткам та їх батькам? Підкаже наш ТОП і короткий огляд кращих кінострічок. Все більша кількість дівчаток-підлітків потрапляють у лікарні з діагнозом повного виснаження.

Які документальні та художні фільми про анорексію можна подивитися підліткам та їх батькам? Підкаже наш ТОП і короткий огляд кращих кінострічок.

Все більша кількість дівчаток-підлітків потрапляють у лікарні з діагнозом повного виснаження. Причина — зовсім не відсутність можливості добре харчуватися, а патологічне бажання схуднути. Як уберегти дітей від невиправданих стандартів краси, нав’язуваних суспільством з обкладинок глянцевих журналів та сторінок Інтернету? Щоб справа не доходила до лікарняного ліжка, потрібно вміти впливати на них.

В юному віці велику роль відіграє візуалізація, тому їм корисно буде дивитися фільми про анорексію, розповідають сумні історії тих, хто намагався відповідати стереотипам часу і хотів бути схожим на моделей з світових подіумів. Як показує практика, після перегляду таких кінострічок у багатьох змінюється ставлення до харчування, способу життя і власній фігурі.

Дивіться також  Як зменшити апетит, щоб схуднути: найпростіші способи і кращі засоби