Як накачати кубики на животі дівчині в домашніх умовах швидко

Зараз серед дівчат в моді бути спортивної і підтягнутою, тому вони не тільки сидять на дієтах, але і займаються спортом. Кубики на животі у дівчини – це мрія багатьох представниць прекрасної статі. Варто враховувати, що рекомендації по їх накачування будуть дещо іншими, ніж для хлопців, так як м’язи живота у чоловіків і жінок влаштовані по-різному. Якщо чоловікам краще всього набирати масу силовими вправами, то дамам бажано поєднувати такі навантаження з вправами на розтяжку і на витривалість. Жіночий організм складніше чоловічого. При плануванні тренувань потрібно враховувати менструальний цикл. Не варто перевантажувати себе за день до місячних і в перші 2-3 дня після їх початку.

Скільки часу потрібно, щоб накачати прес?

Звичайно ж, багатьом цікаво, як швидко накачати прес до кубиків дівчині в домашніх умовах. Відразу зазначимо, що зробити це швидко неможливо. Буде потрібно не менше місяця регулярних занять. Рекомендується заниматься кожен день, присвячуючи цьому не менше півгодини. Як би не запевняли нас про наявність чудових програм, які за тиждень дозволяють добитися ідеального преса, це неможливо.

Якщо у дівчини є зайва вага, то завдання стає складніше. Навіть якщо ви будете дуже активно займатися, але жировий прошарок на животі у вас більше одного сантиметра, кубики, можливо, і з’являться, але під жиром їх просто не буде видно. В даному випадку щоб накачати кубики преса дівчині, потрібні також вправи для схуднення і спеціальна дієта. Доведеться постаратися, але результат виправдає ці зусилля, адже навіть фото кубиків у дівчини виглядають приголомшливо. Вони, до речі, можуть стати вашою мотивацією.

Як правильно качати прес дівчині

Щоб створити прес кубиками у дівчини, потрібно знати, як правильно займатися. Якщо ви плануєте робити це в домашніх умовах, вам не потрібно ніяке спеціальне обладнання. Потрібна тільки жорстка поверхня, тому краще качати прес на підлозі.

Використовуйте спеціальний килимок, призначений для занять йогою або фітнесом.

Заняття починайте з розминки. Неважливо, якою вона буде – гімнастика, танці і так далі. Добре розігрів м’язи, ви підвищите ефективність вправ на прес. Також потрібно знати, що займатися треба не раніше, ніж через кілька годин після їжі, і не пізніше, ніж через пару годин до сну.

Дивіться також  Ранкова зарядка для чоловіків: комплекс вправ на ранок

Щоб зробити кубики на животі дівчини, бажано повторювати кожну вправу 12-15 разів в 3-4 підходи. Навантаження збільшуйте поступово. Не треба навантажувати себе відразу, інакше ви нічого не досягнете, крім сильної болі. Також дуже важливо харчування. Відмовтеся від солодощів, фаст-фуду, шкідливих жирів. Їжте часто і невеликими порціями, включіть в раціон білки. Крім цього важливо пити достатню кількість води.

Як влаштовані м’язи живота

Щоб знати, як накачати кубики на животі дівчині, потрібно розуміти, як влаштовані черевні м’язи. Вони не обмежуються кількома кубиками. Кубики – це тільки видима частина тих м’язів, під якими лежать глибокі шари. Як і м’язи попереку, прес відноситься до м’язів кора. А це цілий комплекс м’язів, який відповідає за стабільну роботу таза, хребта та стегон. Також міцний кор – це приваблива постава і плоский животик.

М’язи кора включають в себе косі м’язи живота, пряма м’яз, поперечна м’язи, подостная м’яз, що призводять, малі та середні м’язи сідниць, задні м’язи стегон і клювоидно-плечовий м’яз. Щоб добитися хорошого результату і зрозуміти, як досягти кубиків на животі дівчині, потрібно тренувати їх всі.

Кращі вправи для накачування преса кубиками дівчатам

Впоратися з таким завданням, як накачати кубики на животі дівчині в домашніх умовах цілком реально, якщо приділяти цьому час. Розглянемо найбільш ефективні вправи, які в цьому нам допоможуть.

1.Скручування

Скручування – вправа, яке стало класикою. Воно може допомогти нам у тому, як накачати прес до кубиків дівчині. Практично всі комплекси для виконання в домашніх умовах включають його в себе. Потрібно лягти на підлогу, руки закласти за голову. Ноги злегка зігнути в колінах, поставити на підлогу. Напружуючи м’язи, підніміть прес і скрутіть корпус, як би піднімаючись вгору. Слідкуйте за м’язами. Багато новачків помиляються, напружуючи при цьому вправі м’язи рук, спини і навіть шиї. Тут повинен працювати тільки прес. Корпус повинен скручуватися так, щоб відстань між грудьми і нижньою межею живота зменшувалася.

2.Підйоми ніг

Ця вправа ефективно для нижньої частини преса. Потрібно лягти на підлогу, руки розвести в бік. Підняти ноги вгору, потім повільно їх опустити. Ноги не потрібно упускати на підлогу. Виконуючи весь підхід, тримайте їх на відстані в пару сантиметрів від підлоги.

Дивіться також  Як схуднути в руках у дівчат: що робити для схуднення

3.Підйоми ніг і корпусу одночасно

Ці вправи для кубиків на животі дівчині допомагають опрацювати м’яз живота. Потрібно лягти на підлогу, тіло повинно бути прямим. Руки і ноги покладіть на підлогу. Видихаючи, підніміть ноги і верхню частину тіла вгору, руками спробуйте дотягнутися до шкарпеток.

У процесі виконання вправи руки тримаєте прямими.

4.Підйоми тазу

Підйоми тазу допомагають накачати кубики дівчині, зміцнюючи нижній і середній прес. Ляжте на підлогу, покладіть руки вздовж тіла, а ноги підніміть вгору. Напружуючи м’язи преса, трохи підніміть таз від підлоги, направляючи його вгору. Руками і ногами допомагати собі не стоїть – має працювати тільки прес.

5.«Жаба»

Вправа допомагає накачати прес кубиками дівчині, опрацьовуючи всю зону живота і зміцнюючи м’язи преса. Потрібно сісти на підлогу, руки поставити трохи позаду корпусу і спертися на них. Ноги повинні бути прямими, витягніть їх вперед, корпус відхиліть тому. Виконуючи вправу, одночасно підтягуйте ноги до корпусу і випрямляйте тіла. Працювати, знову ж, повинні тільки м’язи преса.

6.Дотик п’ят у положенні лежачи

Ця вправа допомагає отримати кубики на животі дівчині, опрацьовуючи косі і бічні м’язи живота. Потрібно лягти на підлогу, корпус трохи підняти. Руки покласти уздовж тулуба, ноги поставити на підлогу, зігнувши їх в колінах. Тепер по черзі торкайтеся лівою рукою до п’яти лівої ноги, і правою рукою до п’яти правої води. Не тягніть руки до ніг – рухайтеся лише корпусом.

Прес кубиками в домашніх умовах: з чого почати?

З активними вправами на прес коштує набагато почекати, якщо до цього спортом ви особливо не займалися. У цьому разі, перед тим як накачати прес кубиками дівчатам, варто почати з інших вправ, які дозволять поліпшити тонус м’язів живота і злегка зміцнити їх. Можна виконувати їх усім незалежно від рівня підготовки.

1.Вакуум

Вакуум – дуже просте, і в той же час ефективна вправа для тих, у кого живіт «висить» з-за нетренованих м’язів преса. Воно допоможе поліпшити тонус м’язів і зменшити обсяги живота.

Вакуум може виконуватися різними способами, але суть у всіх одна. Постарайтеся глибоко і повільно вдихнути, втягуючи живіт всередину. Тепер зробіть такий же сильний вдих і ще більше втягніть живіт. Постарайтеся потримати його втягнутим по максимуму довго, скільки зможете. Вправа це спочатку використовувалося в бодібілдингу. Воно допомагає притиснути тілу естетичну форму, підкреслити допомогою талії інші м’язи. Вже потім воно стало використовуватися в різних спортивних галузях, і основна його мета — зміцнення черевних м’язів.

Дивіться також  Як схуднути без дієти і прибрати живіт - поради та правила

Цю вправу можна виконувати і сидячи, і лежачи, і як завгодно. Краще всього запам’ятати положення живота при його виконанні, і постійно його відтворювати. Тобто, як можна частіше, де б ви не були, втягуйте і напружуйте живіт. М’язи з часом звикнуть і зміцніють, і ви зможете позбутися від усього зайвого в районі живота.

2.Планка

Дівчата з кубиками на пресі зазвичай включають в свій тренувальний комплекс і планку. Вона допомагає зміцнити пряму м’яз живота, поліпшити тонус м’язів преса. У планки безліч варіацій. Розглянемо її класичну версію.

Ляжте на живіт, встаньте на лікті і шкарпетки, щоб тіло утворило пряму лінію. Не прогинатися в області спини або сідниць. У такій позі постарайтеся простояти так довго, як ви можете. Щоб ускладнити вправу, можете позбавити тіло однієї з точок опор, тобто, підніміть одну руку або ногу.

3.Бічна планка

Вправа схоже з попереднім, але виконується трохи інакше. Воно буде опрацьовувати і зміцнювати бічні і косі м’язи живота. Ляжте на бік, корпус тіла підніміть на лікті. Іншу руку покладіть на тіло. Одна нога повинна стояти на підлозі, друга – бути на ній. Як і в попередньому варіанті планки, постарайтеся протриматися в зазначеному положенні як можна довше.

Трохи натренувавшись, ви зможете вже незабаром перейти до основного комплексу вправ, який допоможе створити красиві рельєфні кубики. Не женіться за тим, як зробити кубики на животі дівчині швидко. Щоб домогтися якісного і стійкого результату, доведеться постаратися. Пам’ятайте, що важлива роль повинна приділятися і дієті, адже у жінок все зайве часто схильні накопичуватися в районі живота. Також для спалювання жиру можна додати свою програму кардіотренування. Це може бути звичайний без, їзда на велосипеді, стрибки на скакалці. Також добре спалює зайвий в районі преса хула-хуп. Саме комплексний підхід допоможе вам обзавестися жаданими кубиками.

Ідеальний прес для дівчат: відео