Гімнастика Шишонина для шиї від тиску: як вилікувати гіпертонію

Гіпертонія – це проблема, яка турбує багатьох. Існує ряд причин, які можуть призвести до її появи. Одна з них – це пережиму судин шийного відділу хребта. В цьому випадку може бути корисною методика лікування гіпертонії доктора Шишонина Олександра Юрійовича, яка є авторською розробкою і передбачає регулярне виконання нескладної гімнастики.

Як пов’язані гіпертонічна хвороба і шия

Багато сучасні люди працюють на сидячій роботі і ведуть малорухливий спосіб життя. Від цього страждає весь організм, зокрема і серцево-судинна система людини. Недостатня фізична активність може спровокувати порушення кровообігу і таке захворювання, як артеріальна гіпертензія. Що ж відбувається, якщо ми проводимо кілька годин у положенні сидячи, схилившись над паперами або комп’ютером?

В першу чергу без активності і руху затікають спина і шия. Можливі больові відчуття, обмеження рухливості. Це все провокує м’язовий спазм, що призводить до перетиснення нервових закінчень і кровоносних судин. Ви відразу відчуєте, що страждають на нервові закінчення і судини – організм дасть про це знати болями в спині і шиї.

А ось що стосується недостатнього кровопостачання, то це помітно не завжди. Навіть якщо людина відчує дуже сильні головні болі, втома і запаморочення, погіршення концентрації уваги і пам’яті, він знайде причину цього у втоми, а не в затекшей шиї.

А ось доктор Шишонин впевнений, що причина саме в цьому, і що якщо мозок не отримує достатньо крові, починається кисневе його голодування. Це провокує підвищення внутрішньочерепний тиск, що в свою чергу є прямим шляхом до гіпертонічної хвороби. Регулярно виконувані вправи доктора Шишонина від гіпертонії допоможуть попередити розвиток даної патології і зберегти нормальне самопочуття.

Дивіться також  Як почати бігати вранці: правильний графік бігу для початківців