Льняна мука для схуднення: користь і шкода, як брати, рецепти

Як лляне борошно використовується для схуднення: оцінюємо її користь і шкоду, знайомимося зі способами застосування. Вибирайте самі смачні дієтичні рецепти. Про користь насіння льону та олії з них чули всі.

Як лляне борошно використовується для схуднення: оцінюємо її користь і шкоду, знайомимося зі способами застосування. Вибирайте самі смачні дієтичні рецепти.

Про користь насіння льону та олії з них чули всі. Вони допомагають полегшити стан при багатьох захворюваннях. Їх включають в дієти, щоб прискорити процес зниження ваги. Однак про борошно з цього ж сировини чомусь незаслужено забувають, хоча вона теж здатна надавати благотворну дію на здоров’я, а страви з неї виходять дієтичними і можуть використовуватися в рамках різних дієт, розвантажувальних днів і програм очищення організму. Головне — навчитися її правильно вживати.

Механізм схуднення

Схуднення за допомогою льняної муки стає можливим, завдяки корисним властивостям:

  • покращує травлення і збагачує мікрофлору кишечника, що дозволяє їжі не відкладатися у вигляді жирових запасів, а йти на користь організму;
  • нормалізує та прискорює процеси метаболізму, завдяки харчовим волокнам;
  • надає проносне дію, прочищая кишечник від токсинів і шлаків;
  • регулює жировий обмін, прискорюючи розщеплення жирових;
  • зменшує апетит.

Для схуднення використовується ще й тому, що її глікемічний індекс дорівнює всього 5. Це значить, що в тій самій знаменитій дієти Монтіньяка ви можете сміливо готувати з неї різну випічку. Калорійність становить 270 ккал. Співвідношення БЖУ — 36:10:9 (в грамах) відповідно.

Дивіться також  Як розрахувати калорійність для схуднення: формули та приклади, для різних прийомів їжі