Харчування на сушці для дівчат: що можна включити в раціон

Сушка тіла – це ефективна програма популярна серед тих, хто займається спортом, у тому числі і серед дівчат. Вона дозволяє позбавитися від жирових відкладень, при цьому, зберігши м’язову масу. Таким чином, витримавши програму сушіння, ви можете знайти гарне, струнке і підтягнуте тіло. Дуже важливо правильне харчування на сушці для дівчат, яке передбачає ряд правил і дозволяє домогтися бажаного результату.

Сушка тіла для дівчат: загальна інформація

Вживання їжі насичує організм людини речовинами, які дозволяють йому нормально функціонувати. Основне джерело енергії – це вуглеводи. Вони є необхідними, проте, можуть вступати в надлишковій кількості. В цьому випадку організм людини не може засвоїти їх, і вони трансформуються в жири. Але якщо переглянути свій раціон і доповнити дієту спеціальними вправами, організм зможе позбутися від жирових відкладень. Саме на це і спрямована програма харчування для сушіння тіла для дівчат, яка займає кілька тижнів.

Сушка показана тим, у кого вже є певна м’язова маса. При її відсутності спочатку потрібно подбати про її нарощування, а потім спалювати жири таким способом.

Основний принцип сушіння, як і будь-якої іншої дієти в тому, що ми повинні витрачати більше калорій, ніж отримувати. Інший принцип – підтримка високої швидкості метаболізму. Саме тому не допускається відмова від їжі зовсім або жорстке голодування, які тільки сповільнює обмінні процеси. Організм, впадаючи в стрес, починає відкладати поживні речовини про запас і не буде витрачати жири.

Таким чином, раціон для сушіння тіла для дівчат буде базуватися на таких принципах:

  • Необхідно обмежити кількість калорій.
  • Підтримувати високу швидкість обмінних процесів.
  • Доповнювати дієту фізичною активністю.

З тим, як обмежити кількість калорій, все зрозуміло, а от щодо метаболізму все не так просто. Щоб збільшити його швидкість, необхідно дотримуватися дрібного харчування. Їжте часто і невеликими порціями.

Дивіться також  Коли можна качати прес після кесаревого: через скільки місяців починати

На першому етапі сушіння буде зовсім виключати вуглеводи. Потім вони, як і жири, будуть вживатися в першу половину дня. Основою ж раціону буде білок, який легко засвоюється організмом.

Пам’ятайте також про те, що тренування, особливо силові, теж допомагають підтримувати швидкість обміну речовин. І потрібно підготувати себе до того, що вам може бути дуже важко, особливо на тих етапах, коли з раціону будуть виключені навіть овочі.