Лікувальна гімнастика при цукровому діабеті 2 типу на відео

Діабет — досить серйозне захворювання, яке необхідно лікувати комплексно. Медикаментів і дієти для підтримки гарного самопочуття може бути недостатньо. Також потрібна правильна гімнастика при діабеті. Дозована навантаження сприяє оздоровленню організму і сприяє усуненню негативного впливу таких факторів, як порушення метаболізму, малоактивний спосіб життя і неправильний раціон.

Чим корисна гімнастика при діабеті

Доведено, що люди, які займаються спортом, менше схильні до захворювань і вікових недуг, у них краще обмін речовин, більше життєвих сил. За умови регулярних занять людина може легше звикнути до свого режиму і зможе контролювати перебіг захворювання.

Майже будь-яка гімнастика при діабеті 2 типу підвищує чутливість клітин по відношенню до інсуліну і благотворно впливає на якість крові. Лікувальна фізкультура в даному випадку спрямована на наступне:

  • Запобігання патологій серця і судин.
  • Нормалізація рівня цукру в крові при діабеті другого типу і поліпшення засвоєння інсуліну при першій його ступеня.
  • Благотворний вплив на функціонування серця і дихальної системи.
  • Поліпшення працездатності.
  • Усунення зайвої ваги.
  • Зміцнення м’язів.

Навіть сама проста зарядка при діабеті другого типу допомагає активізувати білковий обмін, прискорити процес розщеплення жирових запасів. При першому типі захворювання існує ряд обмежень на фізичну активність. Комплекс вправ повинен підбирати лікар, враховуючи особливості перебігу захворювання та індивідуальні характеристики організму.

Дивіться також  Сушка тіла в домашніх умовах: поради